Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes lesz próbálkoznom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lesz próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Nem rég ismertem meg egy lányt, de akkor még nem tudtam hogy van barátja. Na de ez nem is lényeges már mivel pár napja szakítottak. Nem tudom hogy érdemes lenne-e "közelednem" hozzá, hogy tudtára adjam azt hogy szeretnék tõle valamit vagy még haggyam egy kicsit, hogy eltudja felejteni az elõzõ kapcsolatát? Esetleg ha elhívnám valamikor, hogy találkozzunk akkor ezek után hogy reagálna rá, eljönne vagy nem? Meg amikor ráírok akkor mit kérdezzek, hogy ne azonnal a volt barátjára gondoljon? pl. a milyen volt a napod? - ebbõl már azonnal arra gondolna és elrontanám az egész dolgot. Elöre is köszi az értelmes válaszokat.
2011. febr. 19. 15:53
 1/4 kridax ***** válasza:
Szerintem a szakítás utáni "levezetés" minden nőnél más valaki depis valaki meg egyből mást keres .Szerintem ha ráírsz akkor ne a minőségével kezd hanem valami olyasmi témával amiből ki lehet mindent hozni pls zene,sport,filmek stb. és akkora végén kilehet lyukadni a Mi lenne ha elmennénk...? re
2011. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes közeledned hozzá. Ha bejössz neki, akkor bármikor összejön veled, amikor nincs barátja (sőt, van akinél még az se számít). Ha azt mondja, h még nincs túl rajta, nem akar kapcsolatot, stb., akkor nem tetszel neki.
2011. febr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem de kezdjük ott h nincs kedve semmirõl se beszélgetni most :S
2011. febr. 19. 16:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Még valamikor régebben megkérdeztem h milenne ha talakoznank es azt mondta hogy szivesen talakozna csak meg elotte beszelgessunk hogy megismerjuk egymast
2011. febr. 19. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!