Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gazdag csajok mire buknak? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag csajok mire buknak? :D

Figyelt kérdés
Hol/hogy lehetne felszedni egy olyat? :D
2011. febr. 18. 17:00
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

mezőgazddal kapcs... sz@r

1. de nem tudok semmilyen szakmát kitanulni mert tényleg semmi tehetségem a kézügyességem 0 kiesik minden a kezemből!

2. ha még el is végeznék vmit akk se tudnék vele soha olyan jól keresni és nyomorognék :S

2011. febr. 18. 18:43
 32/49 anonim ***** válasza:
Most miért jobb, ha priviben küldöd a képet? Tedd fel kepfeltoltes.hu -ra és akkor ki tudod linkelni, hátha barátságosabb válaszokat kapsz :D
2011. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Tévedsz, a mezőgazdaság nem hülyeség. A legkockázatosabb, de enni mindig kell, és igen, ez a jövő, szóval lesz egy papírod, fiatal gazda leszel, és dolgozol vállalkozóként.

Azt meg nem hiszem el, hogy egy szakmát nem tudsz kitanulni, az egyik ismerősöm olyan hülye, hogy az veszélyes, X-et tenne a neve helyére, ha tehetné, mégis van szakmája, azért annyira nem tűnsz képzetlennek hogy leragadj a 8 általánosnál. Nem mindenhez kell tehetség, érdeklődés és majd ott megtanítják a dolgokat.

2011. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

Ha fel teszem ide 1x a képem akkor soha az életben le nem törlöm :D Én meg nem szeretem csak úgy fel tenni magam a netre, bocsi :)


Am apám is mezőgazdaságban dolgozik és nehogy azt hidd, hogy nem próbáltam! De ahányszor próbálta a kezembe adni a dolgokat, hogy most ezt vagy azt a részét csináljam én (most nem csak fizikai melóra gondolok) mindig szétesett minden. Nem megy! És minek csináljak olyat ami nem megy, ha a csajozás az egyedüli olyan dolog a világon, amivel sose volt gondom? :)

2011. febr. 18. 18:57
 35/49 anonim ***** válasza:
Csajozásról beszélsz, de az csak egy darabig működik. Ha idősebb leszel és komoly nőt akarsz, ő majd elvárja, hogy bizony ne egy munkakerülő alak legyél, szóval hosszú távon ez nagyon nagyon kevés, valamit próbálj kezdeni magaddal.
2011. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
De miért? Ma már vannak olyan kapcsolatok ahol a csaj melózik a srác meg nem csinál semmit vagy max. ilyen álmelókat ami csak azért van h legyen vmi. Ismerek is egy olyan családot h a csaj melózik a srác meg otthon van a gyerekekkel, néha eljárogat haverokkal ennyi. És jól működik a házasság! Én f@szán ellennék egy ilyenben :D
2011. febr. 18. 19:10
 37/49 anonim ***** válasza:
Ahhoz egy felelősségteljes apa kell és nem sok nő adná fel a 3 évet a melóért, szóval háztartásbeli akkor lehetsz ha jó ember vagy, aki alkalmas családapának, ne haragudj, aki pénz alapján választ társat, nem fog bele még egy szakmába sem, az minden csak nem felelősségteljes. Ha ilyen jól nézel ki, miért nem mész el modellnek?
2011. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Próbáltam már és iszonyat fárasztó :S Meg az kb. csak olyan 30 éves korig működik, mondjuk ha én 30 éves koromig csinálnám kikötnék a pszichiátrián az tuti :P
2011. febr. 18. 19:32
 39/49 A kérdező kommentje:
De most kajak miért akartok ennyire lebeszélni erről? :D Ez annyira szörnyű dolog h szeretnék egy lányt akivel szeretjük egymást és am gazdag is? Norm kapcsiról beszélek nem kihasználásról!!!
2011. febr. 18. 19:35
 40/49 anonim ***** válasza:

Hát, de basszus,azt mondod semmid nincs, csak jól nézel ki, ezt hívják erőforrásnak, akkor ezzel kell élni. Másra nem igazán lehet használni a szépséget csak modellkedésre.

Mit szoktál csinálni szabadidődben?

2011. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!