Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gazdag csajok mire buknak? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag csajok mire buknak? :D

Figyelt kérdés
Hol/hogy lehetne felszedni egy olyat? :D
2011. febr. 18. 17:00
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
0%
17:12 Értem, hogy ne a pénzedre hajtson, de a szegény nem vesz menő ruhákat amire te felfigyelsz, valamint drága testápolóktól kezdeve stb...A körme se fekete a munkától akit megnézel:) Kell a gazdagság, ha nem is a pénzéért, de az ápoltság miatt igen. Az az ápoltság ami felső kategória ugyanis egy szegény is tud ápolt lenni, meg ruhája is van csak nem olyan szép, meg minőségű:P
2011. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
74% téged hogy szedett fel a párod?
2011. febr. 18. 17:26
 13/49 anonim ***** válasza:
Egy közös ismerős buliján találkoztunk. Egész éjjel dumáltunk, táncoltunk stb. Állítólag izott körülöttünk a levegő:D Elkérte a számom. Sokat találkoztunk, és kialakult:D Röviden ennyi. :)
2011. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
53%

Igen, te valoban roppant melyerzesu vagy, es nem is ertem itt miert szolnak be az emberek.

Csupan mielott "szerelembe esel" bele szeretnel kukkantani a celszemely penztarcajaba.

Egyebkent en a nagy tartsadalmi kulonbsegekre ertettem, hogy nem jon ossze, pl nagyon szegeny a nagyon gazdaggal, plane, ha a ferfi a szegeny, en olyat meg sosem lattam, pedig sok ember kozt megfordultam mar.

A kerdezo meg jobban tenne, ha nem egy lany erzelmeinek kihasznalasaval akarna penzhez jutni, gazdag csajok hajkuraszasa helyett inkabb dolgozzon kemenyen, es ha megerdemelte, akkor majd magatol meggazdagszik. Gyomorforgato vagy kisapam, es ez az en szemelyes velemenyem!

2011. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

mondom h félre értesz!!! Én nem akarok kihasználni senkit ha van egy csaj akit szeretsz meg aki téged szeret az jó! De ha még gazdag is az überjó :D Érted? Én nem akarom ki használni hanem olyat akarok mint a 74%os!


Am meg ez a "dolgozz keményen" duma k.rva jó csak mit csináljon az akinek úgy igazán nincs semmihez tehetsége csak jól néz ki? Hm? Dolgozhatok keményen és megdögölhetek szegényen :S

2011. febr. 18. 17:49
 16/49 anonim ***** válasza:

Jól nézel ki? Ha ehhez ész is társult biztosan lesz munkád, az üzletkötők ilyenek.

Ha tanulatlan vagy,akkor csak tanulatlannak fogsz kelleni.

2011. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 Fülünyúl ***** válasza:

Szeressen.

És ne kúrjon félre mert akkor azonnal lapát.


29/gazdag csaj

2011. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:

Hat legalabb onbizalom van! Jol nez ki! :))))

Keress egy maganyos, gazdag oreglanyt, "valamihez" csak van tehetseged....

Ehhez a hozzaallassal, kb csak ennyit is erdemelsz.

2011. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
"Ha ehhez ész is társult" - Nem vagyok különösebben okos, átlagosnak mondanám magam :P Ezért mondom, hogy tényleg semmi erősségem nincs azon kívül, hogy szerencsés vagyok mert jó külsővel születtem :P Úgyhogy ezt kell kihasználnom :P
2011. febr. 18. 18:05
 20/49 anonim ***** válasza:
Dobj már fel magadról egy képet:D igazán kiváncsi lettem:D:D
2011. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!