Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A bátyja tetszett/tetszik. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyja tetszett/tetszik. De az öccsel "randizok". szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Röviden elmondom nektek,ami velem történt.

Pár hónappal ezelőtt megtetszett egy mentős pasi,én is tetszek/tetszettem neki,mivel nem tudatm hol érdeklődni utánna,ezért felvettem a kapcsolatot egy közösségi oldalon az öccsével,váltottunk pár üzit,(öccsel)a mentős csak annyit üzent,lesz*r .Aztán mondtam az öccsének hogy fejezzük be az üzengetést.Mivel volt fönt egy képem,az öccs ""kikezdett"" velem.Elhívott talira,szipmatikus meg ari.stb...de nem tudom mit csináljak,ott van az a tüske bennem ,hogy a bátyára hajtottam,de az öccsével ""randizok""Bizonytalan vagyok.


2011. febr. 18. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Atya úristen nem csodálom ,hogy senkinek nem kellesz ilyen helyesírással s ilyen fogalmazási készséggel o.O
2011. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"ott van az a tüske bennem ,hogy a bátyára hajtottam,de az öccsével ""randizok""


Húzd ki a tüskét.Légy boldog az öccsel. Megüzenték, hogy "leszarnak". Akkor?

2011. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Mivel volt fönt egy képem,az öccs ""kikezdett"" velem."


Miért, a közösségi oldalakon mindenkivel kikezdenek akiről van fönt egy kép?

2011. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te magad sem tudod, hogy mit akarsz, akkor miért mi döntsük el helyetted.

Egyébként az idősebb világosan megüzente, hogy nem kellesz neki, így most beéred a vigasz díjjal. Nyilván azt hiszed, hogy így féltékennyé teheted és majd felfigyel rád. Ez persze nem fog össze jönni. Lehet, hogy csak te képzeled azt, hogy tetszettél neki. Ha eddig nem kellettél neki, akkor teljesen mindegy, hogy mit csinálsz, nem fog megváltozni.

2011. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!