Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok mi a minimum magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi a minimum magasság ami alatt nem érdekel egy férfi?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 23:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nálam ez fontos, ha a férfiú 1,95 fölött van, az már jó pont. De ha minden más kritérium stimmel, akkor nem akadok fent azon, ha csak 1,89.. :)
2011. febr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
51%

Hááát...olyan nincs!Ha!!Tényleg bejön a srác.Egy jópár kapcsolaton vagyok túl, 175 cm-től a 190 cm-ig. :)

170 vagyok és most tetszik egy őrült alacsony srác,nálap sztem kiseb vagy egymagasak vagyunk.De frankón nem érdekel.Annyi hülyével volt dolgom,nem érdekel már ha törpe is,de megadja nekem azt amire vágyom és kész. :) És én is szeressem.Ez a lényeg,nem a centi.

2011. febr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Nekem az már jó ha magasabb nálam :)

Ami nem nehéz... 160cm

2011. febr. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

nem tudom itt sok srác miért háborodik fel. a való életben sokkal inkább az számít, hogy mennyire vagy jóképű és gazdag. 192cm vagyok és egyáltalán nem vettem észre, hogy ez tetszene -egyáltalán jó pont lenne- a nőknek.

viszont az nem nagy elvárás ha a lány szeretné, hogy 5cm-el magasabb legyen a barátja.

a magassarkú pedig igen is nagyon szép és nőies!

23f

2011. febr. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

A saját magasságuk + 20 cm

:P

2011. febr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
52%

A lányok rosszul érzik magukat egy alacsonyabb férfival, de a férfinak is komplexusai vannak, ha sokkal magasabb a csaj, kivéve, ha a csaj egy bombázó, akkor nagyon büszkék a pasik magukra.

Néha viszont azt nem értem, hogy jóképű magas pasik miért udvarolnak törpe csajoknak. Ez pazarlás, kikérem a magas nők nevében. :))

2011. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Én 154 cm vagyok, már nőni nem fogok, szóval azért nálam ne legyen alacsonyabb. :d De nem nehéz nálam magasabbnak lennie..
2011. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy felszínes volnék, de nem járnék egy nálam alacsonyabb pasival.

16/L, 175 cm

2011. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Mentifantezsvér ***** válasza:
Hát. 168 cm vagyok szóval ennél alacsonyabb tuti ne legyen.:) egyszerűen zavar ha egy fiu kisebb nálam :)
2011. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Majd eljuttok ti egy olyan életkorba,mikor már nem a magassarkú viselése,és a cm-ek számitanak magasságban (és gatyában), hanem olyan dolgok: hogy " ne verjen meg", "ne kábszerezzen", "ne igya el a fizetésem", "ne játékgépezze el az ő fizetését","akarjon gyereket","foglalkozzon a gyerekével","járjon rendesen dolgozni","ne csaljon meg mindenkivel"...Persze tizenakárhány évesen engem se ezek a dolgok érdekeltek egy fiúban.De már igen...És ehhez kor kell.
2011. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!