Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok mi a minimum magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi a minimum magasság ami alatt nem érdekel egy férfi?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 23:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

180+

174 vagyok és így is "nagyobbsági komplexusom" van, mindenütt én vagyok a legmagasabb csaj:D

2011. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

A másik meg hogy minek kell felvenni magassarkút?

Szétverném a fejét annak aki kitalálta, még így is legyünk magasabbak, különben sz*rt sem ér a személyiség, a pénz, a műveltség, az izmos test, a jóképűség, midnenki ezt akarja.na nem írok többet mert csak felidegesítem magam.

2011. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:46


Lol, te láttad mit írtam? 175-185 cm, nem 190+ :D

Pont jó a magasságod =)

2011. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Hozzád lehet, hogy pont jó:D

De kevés alacsony csaj van, meg minek csajozzak kizárólag alacsony csajokkal?Holott én átlag magas vagyok elvileg, vajon az átlagos csajoknak is megfelel az átlagos pasi?

2011. febr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:50


Az esetek 90%ában sportcipőt hordok, de azért ha olyan alkalom van ami megköveteli a megassarkút, felveszem. Egy esküvőre azért pl csak nem illik elmenni egy sportcipőben! =)

Nekem nincsenek nagy igényeim, de azért sztem te is kellemetlenül éreznéd magad ha fel kellene nézned egy csajra... Mondjuk ez a veszély nem fenyeget, mert mondom, jó a magasságot, de mindegy, akkor ne írj =)

2011. febr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Jah és még annyi, hogy én nem tartom magam alacsonynak, tényleg azért köztem meg egy 164-165 cm átlag magasságú csaj között nem igazán sok a különbség, 6-7 cm sztem annyira nem észrevehető...=)
2011. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

23:54

Volt már 185 centis barátnőm, kicsit magasabb volt, és akkor mi van?Ez tudjátok mit jelent? csak annyit, hogy a szülei magasabbak mint az én szüleim és más géneket örökölt, erről egyikünk sem tehet, bármilyen hihetetlen azért voltam vele mert szerettük egymást, nem azt nézegettem mint az óvodások, hogy x centi meg ilyeneket, nem így kéne felfogni senkinek sem szerintem, ahogy sokan, hogy ennyire számít egy ilyen külsőség:(

2011. febr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
210cm.
2011. febr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Van akinek számít, van akinek nem, ez ilyen egyszerű, én nem tudnám jól érezni magam egy velem egymagas sráccal. (Megpróbáltam. Nem ezért lett vége, de eléggé zavart, amikor mutatkoztunk, hogy kb. ugyanakkora...)
2011. febr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Aki fentebb kérdezte én pont 179 centi vagyok és eléggé törpének érzem magamat a villamoson.
2011. febr. 18. 00:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!