Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 hete van barátnőm, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete van barátnőm, de nem szeretem, segítség?

Figyelt kérdés
3 hete összejöttem egy csajjal , azóta csak szájrapuszi volt , le akartam kapni de valamiért nem jött össze eddig ,igazából az a probléma , hogy 3 évig volt barátnőm elötte , aki 8 hónapja rakott ki de még mindig érzek iránta valamit , és úgyérzem , hogy lehet ez ráfog menni erre a kapcsolatra , másik dolog , hogy lehet ez bunkóság de a csajt max átlagos kategóriába sorolnám , tehát igazából nagyon bese indít ... előző barátnömnél ilyen gond nemvolt .. nemtudom mit tegyek ? help
2011. febr. 17. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, szakíts vele, ameddig nem okozol nagyobb fájdalmat.
2011. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor minek jársz vele ha nem is érdekel? Hogy majd jól összetörd a szívét? És azt mondod, hogy nem indít be, mert átlagos: Akkor már csak a plasztikáztatott mellű, szájú tökéletes hiba nélküli lányoknak lehet barátjuk???
2011. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen lehet , hogy paraszt vagyok , amiért összejöttem vele , az az volt mert 8 hónapja nem volt barátnőm és nemtudtam azóta se elfelejteni a volt nőmet , gondoltam vele könyebb lesz , de elég zavaros a történet.

paraszt vagyok ezvan ...

2011. febr. 17. 18:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak:nyugi.


Szakíts a csajjal!

2011. febr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szakíts vele, majd lesz még aki be tud indítani:)
2011. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
minek jöttél vele össze?
2011. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nemtudsz olvasni ? " azért mert 8 hónapja dobott ki a volt barátnőm akit a mai napig szeretek .. és biztam benne , hogy esetleg igy elfelejtem"
2011. febr. 17. 21:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csak szünetet kérnék, mondjuk egy hetet, azalatt találd ki mit akarsz. Az előző nőd 8 hónap után valószínűleg nem fog visszajönni, úgyhogy ne rágd magad rajta, foglalkozz mással
2011. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
mondd el neki szepen h nem erzel iranta vonzodast anelkul hogy megbantanad es mondd hogy nem akarod az o idejet se meg a te idodet se tolteni ha egyszer nincs vonzalom
2011. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha 3hét alatt nem alakult ki semmiféle érzelem iránta akkor már nem is fog,valószinű ahogy írtad is a volt barátnőd miatt nem megy mert még őt szereted.a mostanival szakíts ne okozz neki nagy csalódást.
2011. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!