Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! A kiszemeltemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! A kiszemeltemnek bejön a barátnőm! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem akarom elfelejteni, nem is tudom, nem is fogom. Miért? Mert szerintem én is bejövök neki, mások is mondták, meg hogy mikor jövünk már össze. Múltkor kettesben mentünk a buszhoz egy buli után, említenem sem kell, hogy matt érszeg volt. Elkezdett papolni, hogy hosszú kapcsolatra vágyik, alkoholizáló lánnyal össze sem jönne, mert az szánalmas, bezzeg a barátnőm, az olyan személyiségű lányok bejönnek nekik, max igyon 2 sört, meg stb. Sokat beszélgettünk a párkapcsolatokról,ami meg is lepett. Belülről összetörtem, majdnem sírtam, de jópofin felajánlottam, hogy megkérdezem a barátnőtől, bejön-e neki. Meg is tudakoltam, és igen, bejönne neki, még járna is vele. Teljes elkeseredettség, bőgés, stb. A legjobb barátnőm, és az a srác, akit szeretek... együtt? Nem, ezt nem akartam elfogadni. Végül hezitáltam, hogy megmondtam-e a srácnak. Ma találkoztunk újra, az évzárón. A fiút nem támadtam le azonnal, hogy igen, bejössz neki. Sőt, mivel láttam aznap este, hogy nézett ki, csak annyit kérdeztem, hogy emlékszik-e? Azt mondta teljes képszakadás, ahogy elindultunk. Ez megnyugtatott. Annyit mondtam, majd elmesélem. Aztán az este során nem volt alkalmam rá, nem oltunk kettesben, csak 1-2 percet, elhalasztottuk. A búcsúzkodáskor csak annyit mondtam, még meg kell beszélnünk azt a bizonyos estét, mert döntő lehet, nagyon fontos. Mondta, hogy oké. Most jön az első kérdés. Lehetséges, hogy nem is jön be neki konkrétan a lány, esetleg csak az olyan típusúak, vagy csak egy kicsit, és a pia felnagyította az érzelmeket. Közben MSN-en beszéltem a barátnőmmel, aki mondta, hogy egy másik fiú vitte haza. Megkérdeztem, és ő tetszik-e, neki, járna-e vele? Mondta, persze igen. Mondom hmm, ez már valami, legalább nem csak ő jön be neki. Erre még felsorolt vagy 5 nevet, akivel járna, és hogy szerinte nincs mindent elsöprő szerelem. Ez vigasztalt. Szó szerint felbátorított. Megkérdeztem ezt a srácot is, neki is bejön, így most őket próbálom összeboronálni, kimentve ebből a srácomat. Ő maradjon meg csak nekem, szerintem egy olyan lány - még akkor is ha a legjobb barátnőm - nem érdemli meg, aki egyszerre vagy 5tel is kavarna. Szóval jelenlegi álláspontom: barátnőm összehozni a másik sráccal, az én kiszemeltemnek meg konkrétan nem megmondani, hogy bejön a csajnak, csupán pedzegetni a témát, hogy mennyire emlékszik, és igaz-e ebből egyáltalán valami. Mármint hogy konkrétan a barátnőm jön-e be neki és mennyire, vagy csak az ilyen típusú lányok. Szerintetek helytelenül cselekszem?
2010. jún. 22. 00:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális,hogy a saját boldogságodért teszel! Főleg így,hogy a barátnődnek mások is tetszenek. Nem kell túlkomplikálni. Tudd meg a sráctól,hogy tényleg bejön-e neki a csaj ha igen akkor sem kell elkeseredni,lehetséges,hogy te is bejössz neki de mivel veled beszélget nem meri mondani neked.
2010. jún. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ! :) én is így gondolom, valahol legbelül mégis bunkó, önző alaknak érzem magam.
2010. jún. 22. 00:42
 3/16 anonim ***** válasza:
azt szokták mondani hogy szerelemben háborúban mindent lehet. Én azt mondom, inkább tedd meg és ha mégse jön be a dolog akkor max megbánod.. De inkább ez, mint hogy azon bánkódj, hogy nem tettél semmit a saját boldogságod érdekében.
2010. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igazából reménykedem, hogy bejövök neki, vannak olyan dolgai, hogy hmm :) meg aznap este, mikor ez történt, megkérdezi: szerinted tetszem én valakinek? és úgy nézett rám, azzal a sunyi mosolyával, nagy barna szemeivel, fél méterre tőlem. elpirultam, azt válaszoltam igen. mire még jobban mosolygott és megkérdezte, kinek? én persze tovább pirultam és csak annyit nyögtem ki, nem tudom. talán megbántam? lehetséges.
2010. jún. 22. 00:45
 5/16 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is :) csak úgy bánt, a legjobb barátnőm. de elvégre még vagy 5 pasi bejön neki, szóval egyet igazán átadhat nekem ;) a másikkal meg majd kárpótlom, hátha komolyabbra fordul.
2010. jún. 22. 00:46
 6/16 anonim ***** válasza:
sztem jo az amit csinálsz és sztem bejössz neki:)azis lehet azér pofázott annyit bnődről h féltékennyétegyen:D hajrá:)) 16l
2010. jún. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

erre is gondoltam, köszi :)

azt hiszem már tudom is a tökéletes szöveget:

szóval most tudni szeretném, mi igaz a beszélgetésünkből ( miután elmeséltem neki), mert én megígértem neked valamit, és ha igaz, be is tartom ( persze azt már nem kell tudnia, hogy rég megkérdeztem)

ha igaz, akkor azt mondom, hogy most azzal a sráccal van kialakulóban valami, akiről meséltem ( ez nem is hazugság, most próbáljuk összehozni őket, és mindkettőnek bejön a másik), ha nem igaz, akkor meg nem is kell semmit mondanom :)

2010. jún. 22. 00:51
 8/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok

ez igy tökéletes:)) am hány évesek vagytok?

2010. jún. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
16, miért hánynak tűnünk, 4 ?:D
2010. jún. 22. 00:59
 10/16 anonim ***** válasza:

ha a barátnőd tudja h bejön neked a "kiszemelt" és igazi jó barátnő akkor előtte lesz az LB törvény:

"barátnő exe/pasija/kiszemeltje TABU"


15/L

2010. jún. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!