Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! A kiszemeltemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! A kiszemeltemnek bejön a barátnőm! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem akarom elfelejteni, nem is tudom, nem is fogom. Miért? Mert szerintem én is bejövök neki, mások is mondták, meg hogy mikor jövünk már össze. Múltkor kettesben mentünk a buszhoz egy buli után, említenem sem kell, hogy matt érszeg volt. Elkezdett papolni, hogy hosszú kapcsolatra vágyik, alkoholizáló lánnyal össze sem jönne, mert az szánalmas, bezzeg a barátnőm, az olyan személyiségű lányok bejönnek nekik, max igyon 2 sört, meg stb. Sokat beszélgettünk a párkapcsolatokról,ami meg is lepett. Belülről összetörtem, majdnem sírtam, de jópofin felajánlottam, hogy megkérdezem a barátnőtől, bejön-e neki. Meg is tudakoltam, és igen, bejönne neki, még járna is vele. Teljes elkeseredettség, bőgés, stb. A legjobb barátnőm, és az a srác, akit szeretek... együtt? Nem, ezt nem akartam elfogadni. Végül hezitáltam, hogy megmondtam-e a srácnak. Ma találkoztunk újra, az évzárón. A fiút nem támadtam le azonnal, hogy igen, bejössz neki. Sőt, mivel láttam aznap este, hogy nézett ki, csak annyit kérdeztem, hogy emlékszik-e? Azt mondta teljes képszakadás, ahogy elindultunk. Ez megnyugtatott. Annyit mondtam, majd elmesélem. Aztán az este során nem volt alkalmam rá, nem oltunk kettesben, csak 1-2 percet, elhalasztottuk. A búcsúzkodáskor csak annyit mondtam, még meg kell beszélnünk azt a bizonyos estét, mert döntő lehet, nagyon fontos. Mondta, hogy oké. Most jön az első kérdés. Lehetséges, hogy nem is jön be neki konkrétan a lány, esetleg csak az olyan típusúak, vagy csak egy kicsit, és a pia felnagyította az érzelmeket. Közben MSN-en beszéltem a barátnőmmel, aki mondta, hogy egy másik fiú vitte haza. Megkérdeztem, és ő tetszik-e, neki, járna-e vele? Mondta, persze igen. Mondom hmm, ez már valami, legalább nem csak ő jön be neki. Erre még felsorolt vagy 5 nevet, akivel járna, és hogy szerinte nincs mindent elsöprő szerelem. Ez vigasztalt. Szó szerint felbátorított. Megkérdeztem ezt a srácot is, neki is bejön, így most őket próbálom összeboronálni, kimentve ebből a srácomat. Ő maradjon meg csak nekem, szerintem egy olyan lány - még akkor is ha a legjobb barátnőm - nem érdemli meg, aki egyszerre vagy 5tel is kavarna. Szóval jelenlegi álláspontom: barátnőm összehozni a másik sráccal, az én kiszemeltemnek meg konkrétan nem megmondani, hogy bejön a csajnak, csupán pedzegetni a témát, hogy mennyire emlékszik, és igaz-e ebből egyáltalán valami. Mármint hogy konkrétan a barátnőm jön-e be neki és mennyire, vagy csak az ilyen típusú lányok. Szerintetek helytelenül cselekszem?
2010. jún. 22. 00:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Álnok:D Egy részeget kivallatni nem szép. Már a story elején tudtam,h semmire se fog emlékezni. Amúgy a pia nem nagyít az ember gondolatain csak bátrabbá teszi kimondani, illetve az agya egy teljesen más fázisban van ilyen állapotban. Ez a "tetszem-e én valakinek" mese aranyos volt:D szinte átéltem.

amúgy jó a terv. vagy már lehetsz teljesen őszinte. csávó kérdi: na bejövök neki? erre te: igen, és még ő, és még ő,stb. csak nem szabad hagyni, hogy a srác eljusson a barátnődig, mert akkor visszacsap az a csúzli.

2010. jún. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

nem, épp ez az, hogy nem vallottam, úgy folyt belőle a szó, megállíthatatlanul :D

amúgy a barátnőm nem tudta még akkor, hogy nekem bejön, csak utána elkezdett visszakérdezgetni, hogy ezek közül ki jön be, és hát nyíltan megmondtam, hogy ő, és járnék is vele, egyértelmű.

amúgy mi volt aranyos a buszos jeleneten? szerintem félelmetes volt:D akkor és ott tuti.

nem tudom, én azt hallottam, hogy részeg ember nem csak bátrabb, hanem akár fel is nagyítja a pia az érzéseit, vagy olyanokat mond, ami amúgy nem is igaz.

2010. jún. 22. 01:07
 13/16 anonim ***** válasza:
milyen buszos??? 00:45kor írtad arra gondoltam. Mind1 nekem aranyos volt. Amúgy tiltakozom. Részegen nem csinálsz olyat amire alapjában véve ne lennél hajlamos. Max. Letagadják.
2010. jún. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

igen, a 0:45-ös az buszon volt :D

nem tudom, lehet így van. de nem tudom, miért tagadná, amikor sok mindent elszokott mondani józanon is.

2010. jún. 22. 01:20
 15/16 anonim ***** válasza:
általánosságban beszéltem:)
2010. jún. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
oké:)
2010. jún. 22. 01:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!