Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz lenne a másiknál is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne a másiknál is bepróbálkozni?

Figyelt kérdés

Írtam egy srácnak, mint kiderült van barátnője. Ezt én egészen addig nem tudtam ameddig nem mondta. De azért találkozgattunk és beszélgettünk. De nem volt köztünk semmi!! Csak haverok vagyunk.

Szóval ennek a srácnak van egy kollégája akinek nincsen barátnője. Írjak neki? Vagy hülyén jönne ki ez az egész?

Főleg azután h próbálkoztam a másik srácnál is.


22L


2011. febr. 17. 07:09
 1/3 anonim válasza:
szerintem a srác önbecsülésének jót tesz, és még egy esélyed is van. próbálkozz, hátha. (csak finoman és óvatosan)
2011. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem elég hülyén jönne ki és jópáran azt gondolnák rólad hogy egy kiéhezett r.banc vagy akinek mindegy csak f.sz legyen - bocs a fogalmazásért, de ezt nem lehet szebben mondani hogy érthető legyen
2011. febr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, ki mit gondol? A te életed, lehet, hogy furán fognak nézni, de ne zavarjon, ha neked ő kell, akkor szerezd meg!
2011. febr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!