Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú ma oda ment hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú ma oda ment hozzá barátnőm hogy van-e a barátnője és hogy nem-e adná meg nekem a számát! A fiú erre azt mondta hogy ha találkozik velem suliba majd nekem megadja! Szerintetek mi lesz ha meg lát meg adja majd vagy nem és mit csináljak?

Figyelt kérdés
Miről kezdjek el vele beszélgetni ha mégis oda jönne-???
2009. febr. 12. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Menj te oda hozzá!! ÉS hagyd, h kezdjen beszélni! ha nem mond semmit akkor kérdezz tőle valami alap dolgot pl, ha nem tudod, h milyen zenét hallgat, hogy van e háziállata stb...
2009. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Miért a barátnőd küldted oda a sráchoz és miért nem te mentél oda hozzá? gondolom először látni akar/ beszélgetni veled , mielőtt csak úgy odaadja a számát egy ismeretlennek... vagy ha ismer, akkor meg nem a barátnődtől várja a lépéseket, hanem Tőled ..csak bátran :D
2009. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszike!Amúgy én akartam oda menni hozzá csak közbe nem mertem és barátnőm elindult felé hiába mondtam neki h ne de ő ment!
2009. febr. 12. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Jajj de bonyolult is fiatalnak lenni. :D
2009. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D
2009. febr. 12. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:

A telefon szám elkérése mér nagy cucc? 13 éves fiú vagyok és ezt sohase értettem. Én odamegyek 1 csajhoz és elkérem azt a többi már a jövő zenéje. De az szerintem nem nagy cucc. hogy megkapsz egy 11 számjegyből áló kódot -.-

De te menj oda hozzá és te kezdeményezz, ha te akarsz tőle valamit! ;)

2009. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Jaj de kemény vagy.. hogy oda ne szaladjak..
2009. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!