Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért játszák sokan a macsót?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszák sokan a macsót?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem azokat a fiúkat akik azt hiszik, hogy ha megvernek valakit az olyan menő. Nekem sokkal inkább bejönnek az olyanok akik kimutatják az érzéseiket és őszinték. Azt hiszik sokan, hogy ha járnak kondozni az megold mindent. Én ezt egyálltalán nem így gondolom, szerintem inkább legyen lelkizős tipus, mint olyan aki kondizni jár. Van egyáltalán ilyen ember? 15/L
2011. febr. 15. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Úgy híjják, hogy SP.. De jaj.. ő meleg :S
2011. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki kondizni jár, és hogy megver egy nőt, nem feltétlenül jár együtt.

Amúgy meg van.

2011. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég ha a pasi 4szemközt romantikázós meg érzelgős, amúgy inkább legyen jópofa, vicces, értelmes. különben is ne azt nézd, hogy a haverjaival hogy viselkedik.
2011. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb lány szemében a kemény, tökös hapsi a nyerő. Hát ezért.
2011. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
+ a bunkók nagy bicepsszel
2011. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sokan nem játsszák, hanem ilyenek alapból. van aki szeret gyúrni, mert szeretne egy jó testi felépítést, nem feltétlen minden arról szól h megfeleljünk a gyengébb nemnek. lelkizős meg kevés van, mert a büszkeség fontosabb...
2011. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért játsszák, mert nem azok, hanem gyerekek. Ezért kezdenek el cigizni is a 10-en évesek.

Egyik legjobb fej ismerősöm első ránézésre tipikus izomagy.

2011. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ixdecske ***** válasza:
Ez a férfi büszkeségből jön de szerintem elég vicces mikor a kis egyszál fiúcskák keménykednek én jókat röhögök rajtuk. Am kevés fiú lelkizik mert az olyanokat lebu*izzák általában. Én mondjuk imádom az ilyen kis idióta balhés pasikat:P L
2011. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát pont azért játsszák a "macsót", mert valójában nem azok. Az igazi macsónak nem kell játszani. Aki játssza azok inkább tökéletlenek, tele vannak elfojtott érzelmekkel ezért a keménykedés. Mindenki inkább próbálja magát erősnek mutatni. Én inkább szerethető akarok lenni. Mit keménykedjek? Én is az olyan embereket szeretem, akik barátságosak, nyitottak, kreatívak, jóllehet velük beszélgetni. Mindenkinek vannak hibái. Csak van aki ezt nehezen dolgozza fel és inkább próbálja elrejteni....


Amúgy szívesen megismernélek jobban, írj privit ha gondolod :)


16/f

2011. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!