Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lépjek? Játszak vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek? Játszak vele, ahogy ő velem, vagy mit?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy már egy idelye tetszik egy pasi.Szóval az utóbbi időbe a szüleim eléngedtek bulikba(amit álltalában nem szoktak és mondták is,hogy ebből ne aggódjak nem lesz rendszer.)Szóval ez a helyes pasi oda jött hozzám,és megkérdezte,hogy haza kísérhet-e,de én nemet mondtam,ugyanis azelőtt egy csajjal lassúzott és smárolt,na mind1... :S szóval most e-mailezünk meg minden....és elakar hívni randizni és nemtudom,hogy menjek -e vagy ne!!!!????!!!De erről a fiúról tudni kell,hogy:

-minden csajt megkaphat

-bombajól néz ki

-álltalába mindet megfekteti

-ja és akinek idáig elmondtam az azt javasolta,hogy biztos csak játszani akar. Hát szuper... ;(


2009. okt. 10. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha le akarsz süllyedni az ő szintjére, akkor játssz vele... De szerintem nem éri meg, hagyd az ilyeneket a fenébe!
2009. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj bele maximum elmész randizgatni meg ilyesmi és ha meg akar fektetni akkor meg egyszerüen nemet mondasz megmondod neki hogy te nem vagy vevö a kalandokra és hidd el emiatt tisztelni is fog hogy te nem egy olyan könnyü kiscsaj vagy mint a többit akit lefektetett.
2009. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köxy a válaszokat.... és még egy kérdés:


Hogyan tudnák énis vele játszani???

2009. okt. 10. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne légy könnyen megkapható ne engedd hogy lefektessen max csok ha hiv ne rögtön vedd fel, ne légy könnyen megkapható.

Leginkább ugy tudsz vele játszani hogy randira nagyon kivánatosan kiöltözöl egész idö alatt beszélgetsz flörtölsz vele és aztán nem hagyod hogy egy csokon kivül bármi történjen :):):) Ez tuti piszkálni fogja a fantáziáját egy ideig:P

2009. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köxy.... köxy sokat segítettetek...és ha még valakinek valami hozzá fűzni valója várom a válaszokat!
2009. okt. 10. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáfűznivaló? Hát volna egy... Egy kicsit szánalmas ez a "köxy". Csak ennyi :)
2009. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!