Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ilyen levélhez? Nagyon Gáz?

Figyelt kérdés

"Szia!


Nagyon kedvellek, és szépnek tartalak.

Úgy vettem észre,hogy neked is szimpatikus vagyok, de akkor nem értem miért nem irsz vissza chaten.

Szóval a lényeg, hogy van esélyem egy/több randira, vagy azért nem irsz vissza mert leakarsz koptatni?"


14/F normális válaszokat kérek :)


2011. febr. 14. 17:05
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
köszi, ez tetszik :)
2011. febr. 14. 17:23
 12/23 anonim válasza:
szívesen :)
2011. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondjon olyat egy 14 éves gyerek, hogy "Rendkívül szimpatikusnak talállak." Szerintem ez borzalmas.
2011. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk ebben van valami :) kicsit olyan mint ha magázódnék egy velem egyidős lánnyal :D
2011. febr. 14. 17:46
 15/23 anonim ***** válasza:

Látom, te mindenkivel egyet értesz. :D


17:09 XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

szeretleeeeek :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2011. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező:

légy domináns.


Csáó.

Figyu, (mint már mondtam) szívesen megismernélek, de ehhez kellenél te is :D dobj egy msn-t :)


persze ha már előtte a megalázkodó jófiút nyomattad, aki mindenért bocsánatot kér, ne várj sok sikert.

2011. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nos én lány vagyok. Szerintem amit a kérdésedben írtál az nem éppen a legjobb de 100% inkább az, mint ez az utolsó:

"Csáó.

Figyu, (mint már mondtam) szívesen megismernélek, de ehhez kellenél te is :D dobj egy msn-t :) "

meg ne haragudjatok de ez annyira olyan hogy fuh nekem tuti az jönne le, hogy a srác vmi nagyképű állat aki azt hiszi hogy ez a menő:S én a helyedbe egyszerűen megfogalmaznám hogy mit akarok de semmiképpen nem nyomulósan... de a lényeg leginkább az, hogy ne térjen el a stílusa a levélnek attól, ahogyan te beszélgettél vele mert kicsit érdekes lenne ha leírnál neki egy ilyen szöveget közbe meg nem is így szoktál írni ha érted mire gondolok...

A legjobb az, ha önmagadat adod. Olyat írj, ami te vagy, ha ez nem jön be neki akkor hagyd, de inkább tartson gáznak téged mintsemhogy egy olyan szöveg tegyen téged szimpatikusabbá számára amit nem is te írtál hanem más

2011. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
"Szia! Szeretnélek meghívni téged valamikor egy diétás kólára meg egy popcornra amit elmajszolhatnánk valami romantikus film alatt" vagy "Szívesen megcsöcsörésznélek egy holdfényes éjszakán" esetleg a "B*szunk?!" is jó lehet. Amúgy teljesen mind1. Ha tetszel neki akkor még nintendózni is hívhatod és már repülni is fog a szerelem szárnyán.
2011. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Utolsó: jót nevettem, de ez azért gáz volt.
2011. febr. 18. 20:28
 20/23 anonim ***** válasza:
ha tudod milyen színü a szeme, akkor írd meg h szép
2011. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!