Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ilyen levélhez? Nagyon Gáz?

Figyelt kérdés

"Szia!


Nagyon kedvellek, és szépnek tartalak.

Úgy vettem észre,hogy neked is szimpatikus vagyok, de akkor nem értem miért nem irsz vissza chaten.

Szóval a lényeg, hogy van esélyem egy/több randira, vagy azért nem irsz vissza mert leakarsz koptatni?"


14/F normális válaszokat kérek :)


2011. febr. 14. 17:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
"írsz" hosszú í-vel, a "le akarsz koptatni" pedig 3 szó, ettől eltekintve egész szánalmas.
2011. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

valszeg le akar koptatni =/ levelet sose írj csajnak, pláne ne ilyen érzelgőset


Áron te vagy az?

2011. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
Hát kedves kérdező b***ódj meg a többi kis tini g****vel együtt, akik neten élik le az életüket, meg a teló meg minden, pedig én is közel olyan korú vagyok mint te, de csak akkor beszélek valakivel chaten vagy msnen (FACEBOOKOM NINCS!!) hogy ha máshogy nem érem el! Ha odamész és beszélgetsz vele, és nem szól vissza, akkor parázz ne így, te csicska.(szól az összes többi retardált tini sz@rnak) És bocs mindenkitől, csak már mindenhol ezt hallom meg látom, és így jött ki ez a vélemény.
2011. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

1. nincs hosszú "i"-m .

3. éleben ritkán találkozunk, és szeretném ha ez megváltozna.

2011. febr. 14. 17:12
 5/23 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit kevésbé legyen érzelgős. Írd neki inkább azt, hogy aranyos, szimpatikus lánynak találod, és szívesen megismernéd jobban.


Nem kell rögtön a randival jönni. Előbb meg kellene tudni, hogy egyáltalán érdekled-e, mint srác, mert ha nem ír vissza chaten, akkor az már eleve nem jó jel.


És igen, élőben jobb lenne.

2011. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

*élőben

És nem, nem Áron vagyok xD

2011. febr. 14. 17:13
 7/23 A kérdező kommentje:
Utolsó : kicsit átfogalmaznád(az én "levelemet"), hogyan gondoltad?
2011. febr. 14. 17:15
 8/23 anonim válasza:

"Szépnek tartalak?" De egyébként nem szép, csak valaki annak tartja? Mint látom, nagyon csak az eleje egy kapcsolatnak, ez a szép dolog még ráér. Meg ez, hogy "van esélyem" meg hogy "le akarsz koptatni" olyan, mintha egy 10 éves írta volna. Bár nekem ez a nem értem miért nem írsz vissza chat-en eléggé letámadósnak tünik, ez kihagyható. Mondjuk ez jobb lenne helyette: Szimpatikusnak tartalak, remélem kölcsönös.

Vagy fogalmazz új levelet, ez tényleg olyan, mintha egy erőszakos 10éves írta volna.

2011. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Utolsó: Igazad van, tényleg olyan vagyok mint egy 10éves xD

A lényeg, hogy nem f*szbukkon akarok vele, chatelni, hanem egy randi,vagy találka kellene.

2011. febr. 14. 17:18
 10/23 anonim válasza:

Akkor figyi:


Szia,

remélem nem zavarlak ezzel az üzenettel. Azért írom neked, mert rendkívül szimpatikusnak talállak és szívesen megismerkednék veled, persze, ha nincs ellenedre. Légy jó, "neved"

2011. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!