Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem válaszol? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nemrég ráakadtam iwiwen egy helyes, egyedülálló lányra. Az adatlapja alapján nagyon szimpatikusnak találtam, hát írtam neki egy levelet. Normálisan megfogalmaztam, hogy ne haragudjon, hogy csak így ráírok, de adatlapja alapján nagyon szimpatikus és, hogy lenne-e kedve kötetlenül ismerkedni. Erre írta, hogy lenne kedve és hogy milyen jó, hogy írtam neki. Mondta, hogy az írásomból+adatlapomból azt szűrte le, hogy én is ilyen csendesebb, visszahúzódóbb típus vagyok, és hogy a korosztályunkban (20) még nem igazán találkozott ilyennel. Írtam neki, hogy én is ezt tapasztaltam fordítva (tehát lányoknál nem találkoztam olyannal mint Ő) és megkérdeztem, hogy mi lenne ha Messengeren folytatnánk a beszélgetést. Erre nem írt semmit. 2 nap múlva megkérdeztem, hogy valami probléma van vagy miért nem válaszol, de 2 hét eltelt és semmi. Az oldalra látom, hogy naponta 3x is fellép, a levelemet is elolvasta, de nem válaszol. Szerintetek mi lehet az oka? Addig oké lenne, hogy nem akar velem ismerkedni, mert azt elfogadom, de akkor 1.: miért nem mondta ezt egyből a válaszban, 2.: ha meggondolta magát akkor miért nem ír legalább valami lekoptató dumát? Ez a csend olyan megalázó.
2011. febr. 14. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Azóta keresi, hogy mi az a Messenger.
2011. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy egészen egyszerű magyarázat van erre: gerinctelen, aljas, sunyi
2011. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel rá? Lehet, hogy csak nem tudja mi az a Messenger?!
2011. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ediZeJ ***** válasza:
1. neeee D:D:DD: amúgy szerintem hirtelen fingja sincs h mit akar. Mást nem tudok elképzelni, v közben van pasija... :D
2011. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ott van a kérdésben, hogy rákérdezett, de nem kapott választ.
2011. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Így van, ahogy a kérdésben is ott van, írtam neki pár napnyi kuss után, hogy nem ér rá vagy mégsincs kedve ismekedni? Ezt is elolvasta, de erre sem válaszolt. 2 hete volt ez.
2011. febr. 15. 18:28
 7/7 Izééékeh11 ***** válasza:
igaza volt 1.-nek nem tugya mijaz o.O
2011. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!