Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

13,5 vok és még nem smároltam. Most nincs olyan pasi aki tetszik , de igazából nem is nagyon akarok csak zavar hogy már minden korombeli túl van az első csókon én meg még nem.

Egyébként meg van egy pár olyan pasi akinek tetszem , de azok nekem nem tetszenek , meg nem akarom félrevezetni őket.


2011. febr. 14. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Ajaj... 13,5 éves vagy és még nem smároltál? Gondolom még szex se volt. Szerintem neked már mindegy, magányosan fogsz meghalni.
2011. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Most Istenem! Én 16 éves koromban csókolóztam először. Akkor ez most gáz??! -.-'

Bírom, hogy már olyanok írnak az oldalra akiknek még csak meg se jött a mensesük, de már azon aggódnak, hogy nem smároltak (kivétel, akik fake-t írnak)


Ha igaz a kérdés, akkor meg nem értem, hogy hogy gondolod, hogy bárki is tudná rá válaszolni, hogy mit csinálj. Azt nem mondhatja senki, hogy menjél clubbokba... stb. (Még csak 13 éves vagy!)

2011. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
én 14,5 éves vagyok és én sem smároltam még, sőt pasim sem volt még. és körülöttem lévők is smároltak már. hidd el előbb-útobb eljön az idő.
2011. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
huhú de nagy gondok kérem szépen...
2011. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


13 és fél évesen még nem smároltál. És akkor most összedől a világ? Nem! Előtted az élet! Most azt mondod: "De jó lenne már smárolni" - majd 10 év múlva meg olyan természetes lesz, mint a levegővétel. Ne keseredj el, semmiről nem maradtál még le! :) Fel a fejjel! :)


Michael

2011. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is 14,5 éves vagyok,nem volt barátom,és még nem csókolóztam...semmit sem szabad elsietni.:)

csak azért,mert mindenki azt teszi,neked még nem kell..:)

NEM GÁZ:)(♥)

2011. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
előttem szólóknak igazuk van. egyébként nem kell olyannak lenned mi nt a többieknek. legyen szó smárolásról vagy másról. ettől leszel más mint ők
2011. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!