Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira?

Figyelt kérdés
Adnál tanácsokat?
2011. febr. 13. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az én tanácsaim: Virágot ne vigyél első randira, a lány mit gondolna? Azt, hogy ez egy kicsit gyors. Nem kell puccos helyre vinni, egyszerű programot találjatok ki. Ne nyomulj rá, a csajok nem szeretik a nyomulós pasikat. Légy önmagad! Ne állíts magadról valótlan dolgokat. stb.


Remélem tudtam egy kicsit segíteni! :)


Sok sikert! :)


Michael

2011. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Öltözz kényelmesen, de elegánsan (nem öltöny, csak a jobbik ruhád), mosolyogj sokat, mutasd a jobbik feledet.

Csak optimistán gondolkozz és beszélj. Kérdezd őt, ne te mesélj magadról.

Nem kell virág, mert megijedhet, legfeljebb valami kis csoki, mert ugye holnap lesz valentin, lehet, neki ez fontos, ne most tudja meg esetleg, hogy neked ez egyáltalán nem az :)

Menjetek el sétálni, aztán üljetek be valahova, ott a fiú fizet, vagy ha a lány javasolja, akkor megbeszélés kérdése. Mert ezt már ilyenkor tudni kell lekommunikálni. Legyél határozott, szinte midnen eshetőségre legyen megoldási javaslatod (eső, hideg, bokarándulás stb.).

Aztán meg sok sikert!!!

2011. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon!!

Egyép tipp?

2011. febr. 13. 16:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Próbálj megnyugodni, ne látszódjon, hogy izgulsz, hívdd meg egy üdítőre, ne költs rá sokat, csak ahogy az illem diktálja, hogy te fizess.

És ha bejött a randi, ne felejtsd el elhívni egy következőre.

Évek óta nem randiztam, de mondjuk nekem egy randim sem volt jó, szóval te legyél ügyesebb, remélem a barátnőd jól fogja érezni magát :)

2011. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!
2011. febr. 13. 16:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Valaki még ötletek?
2011. febr. 13. 17:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy sikerült?:)

2011. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jóóóól!:D
2011. febr. 19. 08:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi volt a program? Mesélj!
2011. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!