Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hétfőn első randi, mit hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétfőn első randi, mit hogyan?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtem meg a lányal, és ő ajánlotta fel hogy találkozzunk. Valentin nap van, úgyhogy vihetnék neki valami kis apróságot, nem?(nem vagyunk szerelmesek, ismerkedünk)

Vácon lakik, elvileg s a Dunaparton sétálgatnánk, jó ötlet?

Köszönhetek neki puszival?

Ez lesz az első randim, úgyhogy szeretnék jó szerepelni.

Nem eltervezni akarom, csak egy két kérdés merült fel bennem.


2011. febr. 13. 12:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az arcra puszival mi baj van? Én is arcrapuszival köszöntem minden randin.

Amúgy hány évesek vagytok? Szerintem egy csokit vihetsz neki, most nem feltétlen valentin nap alkalmából, hanem kedvességből. Én is kaptam a barátomtól az első randin, és nagyon jól esett.

Vác egyébként szép hely, és a Duna part is jó hely egy ilyen sétálgatós beszélgetéshez. Hajrá.

2011. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk
2011. febr. 13. 14:09
 13/15 anonim ***** válasza:

Sok újat nem tudok mondani az előzőekhez képest, de azért megerősítelek:-)

Dunapart Vácon nagyon szép, klassz lesz sétálni, de lehet, hogy érdemes valami kávézót is kinézni mert elég vacak az idő és kockára lehet fagyni. Viszont jó apropó, hogy "ellenőrizd", vajon nem fázik-e a keze, kicsit megmelengesd a tenyered között:-)

Puszit elváláskor adnék a helyedben, és csak az arcára, mert érdemes minden találkozóra valami új izgalmat, lépcsőfokot hagyni.

Én nem vinnék virágot, már csak azért sem, mert akkor két óra hosszát virággal a kezében kell sétálni szegénynek. Meg az első randira nem kell még virág. Én a helyedben vennék valami finom kis csokit, vagy esetleg egy Kinder tojást, akkor a benne lévő bigyót elrakhatja emlékbe az első randiról. (Én 31 vagyok, de még én is örülnék egy ilyennek:-)

Mikor elbúcsúzol, mond, hogy nagyon jól érezted magad, és beszéljétek meg a következő randi időpontját- ami lehet pl. egy mozi vagy egy pizzaevés.

Ne ess kétségbe, ha vannak "csendek" a beszélgetésben, az még nem jelenti azt, hogy nem vagytok érdekesek egymásnak. Beszélhettek arról, mi érdekli, milyen filmek, milyen hobbijai vannak- mondjuk táncol-e vagy tornázik, stb.-, a családjáról is kérdezheted, van-e testvére, hogy jönnek ki egymással, mi a kedvenc kajája, mit utál, van-e kutyája-macskája, stb. De majd meglátod, általában megy ez gördülékenyen.

2011. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: csokinál, apró ajándéknál kerüld a sablonos Valentin napos szívecskés förmedvényeket.Nulla fantáziára utal, és első randin még túlzás is a szirupos, giccses szívecskés megközelítés.
2011. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó(utolsó előtti:P) Válaszoló!

Köszönöm szépen a válaszodat!

Rengeteget segítettél, és az önbizalmamat is növelted!

Nagyon köszönöm!

2011. febr. 13. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!