Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ribanc? (Katt)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ribanc? (Katt)

Figyelt kérdés

Van egy lány, van egy barátja 10km re arrébb, második nap hazakísértem 2 puszi megvolt, másnap már szájra puszi volt (én kezdeményeztem), majd este felé ahol senki nem látott elkezdtem puszilgatni a száját és smároltunk..

És hány éves kortól lehet ribanc valaki?

Azt mondta szeret és nehezen enged el (amikor hazakísértem).

Köszi a válaszokat. :D


2011. febr. 13. 00:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Ja és nem az a durva smárolós alak, gyengéd :D

Nem tudom kihasználna-e..

2011. febr. 13. 00:14
 2/18 anonim válasza:
100%
Nem.
2011. febr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De már a 3. nap smároltunk, vagy lehet hogy annyira tetszem neki hogy nem bírta megállni?
2011. febr. 13. 00:18
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én vagyok nagyon hülye, de ezt nem értem.


Te vagy a lány? Aki azzal a sráccal smárolt, akinek van nője? Akkor igen, ne kezdj ki foglalt csávóval, nem szeretik.

Viszont akkor a fiú is elég... színvonal alatti, hogy szépen fejezzem ki magam.


Ha te vagy a fiú, akkor nem értem. Inkább a fiúk kísérik haza a lányokat.

2011. febr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

a kérdező max 10-12 éves

hogy kérdésesre "értelmes" választ adjak (hülye kérdés, hülye válasz...) a 11. életévüket betöltöttek már határozottan ribancok lehetnek!!

2011. febr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"És hány éves kortól lehet ribanc valaki?"


Ez kéééész!


"Némááá Erzsa, a lányunk ribanccá érett!"


:D

2011. febr. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A ribancság nem korhou kötött, de nem is azt jelenti amire te gondolsz. ribanc=k.rva=a testét árulja pénzért. Meg kellene mondanod neki, hogy szakítson a barátjával, ha téged szeret, mondjuk ezt nem is kellene neki mondani ezt magától meg kellett volna tennie, így viszont benne van a pakliban, hogy tényleg csak kihasznál és csak pótlék vagy neki.
2011. febr. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

00:43. Nevetek.:D

Kihasznál. Ha nem érdekel, hogy van barátnője...

2011. febr. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem, nem gáz, ha a 3.nap nem csókolóztatok... Én meg a párommal már az első nap csókolóztam, másnap össze jöttünk, azóta 9 hónapja együtt vagyunk.


00:43-as, ríízpekt! :D


16

2011. febr. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Pont 9 hónapja ? :D Gyanúúúús vagy te nekem X"D Amúgy meg jah benne van az alkotmányban hogy egy magát nőnek valló személy pontosan a 11 életévét betöltve válhat hivatalosan is ribanccá.Ekkor megkapja a saját Ribanckártyáját...
2011. febr. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!