Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki meg válaszolná ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meg válaszolná ezt nekem? :S De nem a beoszlásokra vagyok kíváncsi :S Elégé meg vagyok zavarodva.22F

Figyelt kérdés

Meg ismerkedtem 1 csajjal 18L, 2 szer találkoztunk már és elsőn már csókolóztunk ölelkeztünk kézen fogva sétáltunk, azt mondta azt akarja hogy az élete része legyek, és hiányzok neki az ölelésem és a csókom ha nem vagyok vele!


De valami meg változót most hétvégén akartam találkozni vele de ő buliba megy és a Búlit választja mint engem :S!


És nem akart találkozni valamiért és azért nagy nehezen ki nyögte hogy nem tudja mit akar csak egyelőre Bulizni és elbaszni az életét :S és az exe után nem akar egyelőre kicsit senkit!

Én meg ere azt mondtam neki hogy akor ez esetben leg jobb lenne ha barátok lennénk. :S Erre ő azt mondta Én Tudom:S

Én meg mondtam neki hogy nem a barátja akarok lenni hanem a Párja!! És akór Kérdi hogy mit érzek el mondtam neki hogy érzek! Ere ezt válaszója Per pill semmit mert nincsen szívem! Mit éreztél amikor elöször megláttál,és megcsókoltál?

Elmondtam neki ezt is hogy mit érzek!

Csak választ nem kaptam még mert Űzenetben beszéltűnk ezt! én Szeméjesen szeretem volna de ö Buliba megy:S


Szerintetek hogyan tovább?

Én bele szeretem ebbe a csajba és ő is mondta hogy szeret!

Vélemény?

Ha én nem keresem ő keres mindennap!

Mi ért érdekli mit érzek akor? meg nem tecet neki szerintem hogy azt mondtam legyünk barátok :s de én ezt nem így akarom!


2011. febr. 11. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

neki csak az egójához kellesz, hogy odavan értem egy srác hi-hi

valószínű azért, mert egyből mézes mázos szerelmes lettél belé, így nem vagy értékes, simán megkapott


vagy legyél férfi és keményebb vele, vagy keress mást, akinek ez bejön

2011. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Mi az a beoszlás?
2011. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kétszer találkoztatok, és beleszerettél? az kicsit korai, nem gondolod?

szerintem tök egyértelműen megmondta, hogy mi van: nem tudja, hogy mit érez egyelőre, szimpi vagy neki és hiányzol, ha nem vagy ott, de most jött ki egy kapcsolatból és nem szeretne belekezdeni rögtön egy újba. először ki szeretne kicsit engedni, bulizni, szórakozni. ugyanakkor az is benne van, hogy szeret veled lenni, de még nem tudta eldönteni, hogy ez fontosabb-e, mint a szaadsága.

adj neki időt, hadd gondolkozzon, ne erőltess semmit. te elmondtad, mit szeretnél, innentől rajta áll, hogy meggondolja, kész-e erre. ha nyomulsz rá és nem hagyod levegőt venni, csak elijesztedmagadtól. ne keresd, de ne legyél vele elutasító, ha ő keres, várj 1-2 hetet, ha továbbra sem dönt és váltakozó a viselkedése, akkkor rákérdezhetsz, hogy mégis mi van, de addig ne.


19l

2011. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen korban a lányok ha szakítanak általában könnyen csókolóznak mindenféle fiúkkal, mert attól jobban érzik magukat.

Másnap vagy a jövő héten már rájönnek, hogy nem akarnak vele lenni.

:(

2011. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván azért mondta ezt neked, mert sikerült egy hasonló értelmi szintű lánnyal összejönnöd...

Bocs. Először tanulj meg helyesen írni. Majd miután okosodtál egy kicsit, találsz egy normális lányt, nem egy ilyen kis butácska, semmi libát.

2011. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De ezt mondta hogy az exé vel zárta! és egy új élete kezd velem! de tali után az exe be kevert zaklatja a lányt és azota lett ilyen! Hétfő úta ilyen! Pénteken találkoztunk először másodszor Hétfőn és tali után este lett ilyen! :s

pedig csókkal köszöntünk el egymástól és kézen fogva sétáltunk.

2011. febr. 11. 18:21
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem ezt a lányt fossad le jó magasról. legalábbis én egy percet nem pazarolnék ilyenre, aki így játszadozik velem. nem tudja mit akar? akkor vegyen egy babát és babázzon, ennyi...én sem tudom sokszor mit akarok egy szakitás után, de nem játszadozok más emberekkel emiatt, ezen kéne elgondolkodnia ennek a lánynak....én páros lábbal rúgnám faron
2011. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!