Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki tud válaszolna rá, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tud válaszolna rá, nagyon fontos számomra? ^^

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok és íjászkodni járok.

Megtetszett ott egy lány aki jövőre az én sulimba fog járni.(remélhetőleg felveszik)

IWIW-en felvettem ismerősnek, de msn-enjét nem tudom, mert kiírta, hogy aki akarja tudni kérje el, elkértem , de azt írta vissza, hogy nem tudja ki vagyok és nem adja meg és azt mondta nem hisz a netes ismerkedésben.(iwiwen nincs kép rólam)

Én ebből arra következtettem, hogy személyesen kéne odamenni, de félek xDD

1. kérdés: ti mit gondoltok?

2. kérdés: szerintetek mit kéne csináljak ha odamegyek hozzá? (mit mondjak,..stb.)

3. kérdés: hova vigyem az első randira, ha igent mondana?


2009. okt. 24. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
jaaajj istenem... miért ne mernél odamenni? nem eszik embert vagy igen?? és mond h te voltál az iwiw es és h komolyan elakarod kérni az msn cimét..de azért ne ronts ajtóstól a házba.. csak szépen finoman nem kell az elsö beszélgetés alakalmával randirahivni ráértek még nem? nah sok sikert..
2009. okt. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na most ha nem ismered őt semennyire sem, csak képekből, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem mond igent. Egyelőre csak annyit tudnál csinálni személyesen, hogy bemutatkozol, aztán max elkéred az msn-jét.
2009. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem, köszi csak attól félek hogy fog reagálni, nem attól hogy oda megyek e vagy nem, mert szerintem nehezen viselném a visszautasítást, bár azt olvastam hogy azt kilehet heverni de ha mégis tetszik és nem mész oda akkor egész életedbe rághatod magad rajta
2009. okt. 24. 11:23
 4/9 anonim ***** válasza:
előbb barátkozz vele. sztem a közös téma megvan. iwiwen is írhatod hogy az íjászatról ismered nem neten akarsz ismerkedni ha nem tudja kivagy még jó hogy ezt írja.
2009. okt. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat, akkor erő, bátorság holnap oda megyek és beszélek vele ^^
2009. okt. 24. 11:26
 6/9 anonim ***** válasza:
egyszerű a dolgod, mert van máris egy közös témátok...az íjászat! mondjuk menj oda és mond azt, hogy látod mennyire ügyes, de neked van gondod valamivel, pl célzással, stb, és legyen olyan kedves, hogy megmutatja... ezzel már kapásból hízelegsz is neki...
2009. okt. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vidd el TescobA
2009. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló nem értem amit írtál, mért vinném el a tescóba? xD
2009. okt. 24. 13:08
 9/9 anonim válasza:

szerintem a tesco-s kollega erre gondolt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__46575..


De hogy a kérdésedre is valami útmutató legyen: véleményem szerint mindenképp vedd fel vele a kapcsolatot, ne félj tőle!

2009. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!