Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ő lenne számomra a Shift + ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő lenne számomra a Shift + ő?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel eddig 3x találkoztam és ezekből a randik alkalmából azt szürtem le, hogy az összes csajból, akikkel edig ismerkedtem picit mindegyikéből tevődik össze ez a csaj. Ez alatt, azt értem, hogy mindegyik csajból van belőle egy kicsi. Itt most külsőre is gondolok meg belsőre is. És ez engem most teljesen feltüzelt, olyan mitnha mind a 10 csaj bele lenne egy csajba sűrítve. Ezek szerint lehet, hogy nekem ő lenne az IGAZI?
2011. nov. 3. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Lehet:)))
2011. nov. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet :D
2011. nov. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 JANIkettőezer ***** válasza:

Nem.

Ha Ő lenne, akkor már alapból nem csajnak neveznéd...

2011. nov. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sikoltó ***** válasza:
61%

shift + ő

LOL

akkor az exem ctrx-x

az egyéjszakás meg ctrl+c? xD

2011. nov. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Shift + ő :D:D:SAD:SAD:SAD:SAD:SAD:SAD:S:D:SDA:SAD:ASD:


Előző: a csaj lepattintása pedig Alt + q.

2011. nov. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon különleges lánynak tartom az illetőt, és ahogy kezdem megismerni, egyre jobban megkedvelem. Szerelmes még nem vagyok belé, de már nem sok kell hozzá. :)

Ha minden jól megy akkor a hétvégén tudok vele találkozni. Már retttenetesen látni akarom, hiányzik, ahogy rám néz azokkal a szép kék szemeivel.


A shift + ő csak azért használtam, mert kiszerettem volna emelni a kérdést a többi kérdés közül, meg egy kicsit a "művészi" énem is előjött. :D

2011. nov. 3. 08:26
 7/10 JANIkettőezer ***** válasza:

"Szerelmes még nem vagyok belé, de már nem sok kell hozzá."

Jézus Isten... ez valami szánalmas. Itt a másik ok, amiért már bukott az egész.

2011. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem bukott az ügy. Ugyanis Ő egy különleges lány a szó szoros értelmében. Eddig nem voltam magamban teljesen biztos, hogy ő e az igazi. De hála neked, Kedves utolsó, rájöttem, hogy ő lesz az a bizonyos nagy Ő. Már csak ő hiányzik az életemből. Ebből a retkes, kiba**ott életből. És van olyan szerelem, ami nem rögtön alakul ki, az IGAZI szerelemhez IDŐ kell. És a hétvégén megszerzem a csajt magamnak, mert nekem ő kell, rá van szükségem. Így akarja a sors.
2011. nov. 3. 16:14
 9/10 JANIkettőezer ***** válasza:
Hajrá!
2011. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ;)
2011. nov. 3. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!