Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon ha bejönnék neki válaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ha bejönnék neki válaszolna smsemre, még akkor is ha nincs pénz telóján?

Figyelt kérdés

Küldtem egy smst egy lánynak hogy ha van kedve találkozhatnánk mert úgyis abba a városba mek este szórakozni ahol ő lakik.

Na mármost lányok ha bejön nektek egy srác akkor próbálnátok rá válaszolni vagy úgy vagytok vele hogy jólvan majd úgyis összefutunk...


2010. júl. 15. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hatásosabb és egyszerűbb lett volna, ha felhívod.

Hát, mivel lóvé nuku, nyilván még a szülei töltögetik a kártyáját, hát utóbbi, összefutásos verzió.

2010. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát ez így kicsit gáz...

Na mindegy szerintem barátnője telefonjáról vagy otthoniról biztos el akarna érni ha érdeklem :/

2010. júl. 15. 14:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénz a kártyáján, akkor hiába is akar válaszolni. Fel kellett volna hívnod inkább.
2010. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogy válaszoljon a susmusodra akkor is, ha nincs pénz a telefonján? Hacsak nem Chuck Norrisszal akarsz járni, akkor ezt felejtsd el, mert képtelenség.
2010. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek válaszolok és még ha nem is tetszik a srác is elmegyek talizni vele és szépen a szemébe mondom,hogy NEM! csak,hogy ne "zaklasson" tovább:D
2010. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Dehát istenem, ha nincs pénz telóján és kellenék neki akkor szerintem simán elkéri szülei vagy barátnője telóját egy sms erejéig.Vagy ez nem így megy?
2010. júl. 15. 15:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
barátom... azt fogod csinálni(márbocs.) hogy vársz szépen fél órát még aztán rejtettről megcsörgeted. ha nem veszi fel, akkor rohadtul nincs telefon közelben és nem is TUDNA válaszolni! Ha meg felveszi akkor beszélsz vele. :) hajrá... és csak óvatosan nyomulj.
2010. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Alap hogy hívni kellett volna...Sms olyan mint az msn..semmit nem ér valójában.

Nem fog válaszolni, ne is reménykedj.

Tapasztalatból mondom.Nekem is van ilyen szitum.Már 2-szer találkoztunk, de sms-t sohasem irtam neki meg mondta hogy azt utálja....

Ja és a beszélgetés azért is jobb mert megkérdezheted mizujs vele stb...és észrelehet venni ha akar tőled valamit vagy sem...

2010. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Arról akarod meggyőzni magad, hogy nem érdekled őt? Tessék segítek: nem érdekled őt. Most jobb?
2010. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekled őt! Ha csak nem akarod feleségül venni szerezz inkább haverokat a csajokkal csak a baj van...
2010. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!