Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen témáitok vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témáitok vannak, amikor épp együtt vagytok?

Figyelt kérdés

Szeretném sokáig azt, hogy együttlegyünk, és ne is unjuk el egymást.Milyen témáitok szoktak lenni,amikorr barátnődnél/barátodnál vagy?Mit csináltok?

Gondold át, hogy legutóbb miről dumáltatok, és aztán írj.

Kort is!

14/F


2011. febr. 10. 22:19
1 2
 11/15 Beater válasza:
ha nincs téma akk mi a barátnőmmel smárolunk:D
2011. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Vérgibbon ***** válasza:
CSS nem lehet megunni
2011. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

(24/L)

Én és párom éppen ajándékot néztünk, mert szeretett volna meglepni valamivel, szóval sorra jártuk az üzleteket, persze, hogy bevittem fehérnemű boltba is a sok melltartó között meg biztosan kínosan érezte magát szegényke :D ezzel csak annyit akartam mondani, hogy az élethelyzetek fogják adni magukat, szóval ne gondolkodj azon, hogy mit is kellene mondani. Én is nagyon szótlan vagyok, de pl. út közben biztosan történni fog valami ami beszéd téma lehet, vagy ami felébreszt benned egy emléket. És ha elfogatsz egy tanácsot, a humor mindenre gyógyír, szóval ha a barátnőd sokat mosolyog és nevet a társaságodban akkor biztosan jól érzi magát veled.

2011. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

bármiről (igen bármiről) tudunk beszélgetni


ha meg épp nem jut olyan az eszünkbe ami ütős/értelmes lenne akkor csak mosolyog rám


15,5/L

2011. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akármiről, akár szépíthetsz is a dolgokon valamicskét, egy két hanta is belefér ;)
2011. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!