Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen témáitok vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témáitok vannak, amikor épp együtt vagytok?

Figyelt kérdés

Szeretném sokáig azt, hogy együttlegyünk, és ne is unjuk el egymást.Milyen témáitok szoktak lenni,amikorr barátnődnél/barátodnál vagy?Mit csináltok?

Gondold át, hogy legutóbb miről dumáltatok, és aztán írj.

Kort is!

14/F


2011. febr. 10. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

hát figyelj volt olyan bnőm akivel telón arról beszéltünk fél órát hogy ő cipőt tisztít szóval .. kb bármiről lehet beszélni :D


19F

2011. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lool, jót mosolyogogtam, köszi:DD
2011. febr. 10. 22:28
 3/15 anonim ***** válasza:

szerintem rég rossz, ha azon kell gondolkozni hogy 'miről beszéljünk'


bármiről lehet, mi történt a suliban, mi volt otthon, hogy mittudomén, milyen embert láttál az utcán, hogy majdnem elestél hazafelé, hogy milyen cuccot akarsz venni, hogy (telón esetleg) mit eszel épp, vagy mi megy a tv-ben...bármit elkezdesz mondani az remélhetőleg a párodat is érdekli, és elindul a beszélgetés


17/L

2011. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Tudom, h rossz.de nekem majdnem mindenkivel így van. =/

még nem vagyok nagy hódító.xd

2011. febr. 10. 22:32
 5/15 anonim ***** válasza:
majdnem mindenkivel? :D hát szerintem akivel nem tudsz beszélgetni azzal nem kell járni
2011. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor nekem senkivel nem kell.
2011. febr. 10. 22:40
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem gyakorlásra van szükségem, hogy milyen egy csajjal kettesbe lenni...nem az első csajom, és azóta rengeteget alakultam.Ezt látom a reakciókból.
2011. febr. 10. 22:41
 8/15 anonim válasza:

én se tudok sokat beszélgetni a barátommal az elején,aztán beindul. nekem az a bajom, hogy félek, hogy untatom az idióta témáimmal. :) de később néhány perc, fél óra után belejönvünk, és midnenről tudunk beszélgetni, ami körülöttünk történik.

múltkor például arról beszéglettünk, hogymilyen pókhálós a váróterem sarka.:D L/14

2011. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mi a fórumban ültünk, és néztük az embereket, meg számoltuk hogy hányan mennek be az üzletbe. XD
2011. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az elején még elég nehéz beszélgetni, főleg telefonon...én amikor a barátommal összejöttem, utána egy hétig a telefonban ilyen fél óráig csak "aha, jól van...ja, akkor majd...oké...", satöbb, közben nem is volt szó semmiről...meg öt perces csendszünetek...csak nem akartam letenni a telefont:D

De élőben általában tudtunk beszélgetni, az elején ugye magunkról, de később szinte bármiről...volt, hogy fél óráig hallgattam, hogy épp átépítik a kérót, és hová milyen festék kerül, meg a kocsijába mi kell:D De nem unatkoztam, bár a kocsinál nem értettem sokmindent, de szerettem hallgatni...volt, hogy szembejött velünk egy fura ember és fél óráig vitáztunk, hogy nő volt-e, vagy faszi xD és volt nála egy porszívó, és az minek:D

Minden baromságról, mondjuk mindketten dumagépek vagyunk / voltunk, mert már nem vagyunk együtt.

21/L

2011. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!