Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eljegyzett lányra ráhajtani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzett lányra ráhajtani? Ha igen, akkor hogyan? 21/F

Figyelt kérdés
A lány el van jegyezve. :( De csak 20 éves, így nem gondolom, hogy egyébként akkora "jelentősége" lenne a dolognak. Azt már régebben is megfigyeltem, hogy amikor belépek egy olyan helyiségbe, ahol ő is tartózkodik akkor mindig felfigyel rám, néz. Régebb óta tetszik, de nem kezdeményeztem mert tiszteletben tartottam azt, hogy el van jegyezve. De tegnap pedig egy buliban odatáncolt hozzám. Először eltoltam magamtól mondván mégiscsak el van jegyezve, ekkor megjegyezte, hogy nincs itt a barátja. De amikor másodjára odatáncolt mondom legyen :) Egy keveset táncoltunk, aztán utána rengeteg beszéltünk még ott a buliba. A legnagyobb dolog ami történt, az a kézfogás volt. Ma Facebook-on megböktem, kíváncsi voltam, hogy reagál. Visszabökött. A bökés dolognak nincs nagy jelentősége de akkor is...... Ismerjük egymást. A kérdés csak az, hogy lépjek-e felé és ha igen akkor, hogy..?
2011. febr. 10. 21:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én csak egyet mondok!


Mindent és mindenki mást magasról sz@rjál le egy a fontos az a te saját Boldogságod! És ezért mindig mindent el kell követnie az embernek! Ha összejön boldog leszel... Ha nem próbálod meg akkor nem is derül ki!

2011. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!