Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eljegyzett lányra ráhajtani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzett lányra ráhajtani? Ha igen, akkor hogyan? 21/F

Figyelt kérdés
A lány el van jegyezve. :( De csak 20 éves, így nem gondolom, hogy egyébként akkora "jelentősége" lenne a dolognak. Azt már régebben is megfigyeltem, hogy amikor belépek egy olyan helyiségbe, ahol ő is tartózkodik akkor mindig felfigyel rám, néz. Régebb óta tetszik, de nem kezdeményeztem mert tiszteletben tartottam azt, hogy el van jegyezve. De tegnap pedig egy buliban odatáncolt hozzám. Először eltoltam magamtól mondván mégiscsak el van jegyezve, ekkor megjegyezte, hogy nincs itt a barátja. De amikor másodjára odatáncolt mondom legyen :) Egy keveset táncoltunk, aztán utána rengeteg beszéltünk még ott a buliba. A legnagyobb dolog ami történt, az a kézfogás volt. Ma Facebook-on megböktem, kíváncsi voltam, hogy reagál. Visszabökött. A bökés dolognak nincs nagy jelentősége de akkor is...... Ismerjük egymást. A kérdés csak az, hogy lépjek-e felé és ha igen akkor, hogy..?
2011. febr. 10. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Egy gyűrű sosem jelent semmit....ez tapasztalat, sőt még egy házassági papír sem jelent semmit.....


Ilyen esetben kitartás kell, és nagy türelem, lassan nagyon lassan kell megközelíteni az adott lányt, első sorban csak haverkodni kell vele, aztán talizgattok előbb utóbb, és ez így megy 1-2 hónapig és ha ebben benne van és talizgat veled csak kettesben akkor nem szereti ő annyira a pasiját, a gyűrűt elvárta és ennyi. Aztán egy idő után megsimogathatod az arcát, magadhoz húzhatod átölelheted mikor olyan helyen vagytok vagy olyan helyzetben vagy mikor jót nevettek....és ha nem ellenzi akkor egyértelmű!

2011. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen. Én is azt gondolom, hogy nem lehet annyira komoly az az eljegyzés. Azért egy eljegyzett lány már nem nagyon megy bulizni a barátja nélkül. És valamiért úgy érzem, hogy a szerelem sem már akkora....... Azt nem tudom, hogy kezdjem vele el ezt a haverkodás, talizgatós dolgot. Barátaim szerint egyértelműen nyitott felém, de most nekem kellene lépnem. Csak nem tudom, hogy hogyan....
2011. febr. 10. 21:35
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Lényeg h lassan és türelmesen, semmit ne kapkodj el nem szabad, csak barátkozz első körben! Haverkodj vele. Építsd fel szépen lassan.


Nekem 7 hónapomba telt míg végleg enyém lett a lány de megérte.

2011. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Okés, köszi. :) Hasonló helyzetben voltál, mint most én?
2011. febr. 10. 21:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány olyan, hogy nem jelent számára se az eljegyzés akkor the end. De másoknál lehet jelentősége hiába van egy Don Juan a környéken is:) Ha meg egy eljegyzést dob valakiért akkor eljátszhatja veled is, persze nem feltétlen eljegyzéskor:) Egy kalandra lehet alkalmas, szerelemben ne várj csodát tőle, ha megtörténik:D
2011. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom, hogy nem érdekli, hogy el van jegyezve, hanem, hogy lehet, hogy már nem akkora a szerelem. És ezen egy gyűrű sem tud segíteni.....
2011. febr. 10. 21:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld magad a srác helyébe! Ha nem jelent sokat a lánynak a gyűrű, akkor adja vissza, de amíg gyűrűje van, addig a másik sráccal szemben nem tisztességes. De Te tudod a körülményeket, Te ismered őket, Neked kell döntened! Üdv!
2011. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ótvaros ribanc a kis hölgy, ha eljegyezve viszonozza a nyomulásodat, tehát én sok jóra nem számítanék vele kapcsolatban.

25 N

2011. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Első vok:


Hát nem tudom, de a lány otthagyta a pasiját aki eljegyezte, és már több mint 1 éve együtt vagyunk, és én úgy érzem, hogy ő is őszintén szeret.


De lehet h kívétel vagyok...

2011. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
itt most nem a gyűrűn van a hangsúly.hanem azon h van párja.az eljegyzést most felejtsd el.a lényeg h nincs egyedül,és ebbe neked nem lenne szabad belemászni.ekőször is tisztázza a lány saját magában az érzéseit,hogy mit szeretne a vőlegényétől és mit szeretne tőled.és ha a vőlegényétől már nem akar semmit és szakít vele,te csak akkor hajts rá.előbb semmiképp.nem jó belemászni egy lazáratlan kapcsolatba akkor sem ha már nem érez a másik pasi iránt semmit.először szakítson vele.
2011. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!