Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a lány felületes ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány felületes ugye?

Figyelt kérdés

évfolyamtársammal kb. fél éve ismerjük egymást. Többször kérdezték kivülállók, hogy mi most járunk e vagy sem. Én akartam volna, de akkor a leányzónak barátja volt, kb. 2 éve. Aztán elváltak útjaik, és úgy gondoltam, lépek. Kb. november elején irtam neki, hogy találkoznánk e (már nem járunk egy suliba, ő dolgozik én munkát keresek). Akkor aztmondta, hogy igen persze, csak most el van havazva egy kicsit. Egy hónap után megint irtam, hogy úgy látom elfeledkeztél rólam. Nem, nem feledkezett meg, csak még mindig be van táblázva, ha meg nem akkor igyekszik németet tanulni (minden vágya a külföld). Na végre tegnap sikerült a dolog, akkor még mentegetőzött a karácsonyi, stb dolgokkal is.

Innentől kicsit furcsa dolgok kerültek felszinre. Már január óta munkanélküli, mégis február van. Nekem is lett volna más dolgom, de lemondtam - ezt tudattam is vele, reakció: "dehát találkozhattunk volna egy hétvégei napon is", mintha nálam lett volna a labda... -.-

amúgy jól éreztük magunkat tényleg, de most ez annyira nem hagy igy nyugodni. Fejemre öntöttem volna a teát legszivesebben.

Ez nem a felületesség egy formája?


2011. febr. 9. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez a "nem érdekelsz annyira, hogy szakítsak rád időt" dolog. A felületesség más tészta.
2011. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tényleg. Akkor miért voltunk el majdnem 6 órát?
2011. febr. 9. 11:51
 3/11 Fülünyúl ***** válasza:

Nem jelent semmit, hogy 6 órás volt a randi. Ahogy olvasom, úgy erőszakoltad ki gyakorlatilag a randit. A betáblázottsága is arra utal, hogy ő nem igazán akar veled randizni, érzései valószínűleg nem egyeznek meg a te érzéseiddel. Második randira szerintem ne számíts.

Nem felületes a lány, leírásod alapján annyi jön le, hogy egyszerűen ő nagyon nem akarja ezt a randi dolgot veled, nem szerelmes beléd, nem jössz be neki mint férfi. Ennyi.

Az ilyen kierőszakolt, kihisztizett randinál meg nincs rosszabb. Valószínűleg csak emiatt találkozott veled, mert már számonkérted az ígéretét, nem azért mert bármit is érezne irántad. 6 órát meg akárkivel el lehet beszélgetni, az még nem jelent semmit. Én is voltam úgy randin, hogy több órát beszélgettünk, jól éreztük magunkat, mégsem lett második, mert nem éreztem semmit a másik iránt, megmaradt ismerősnek.


29/N

2011. febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

egy tipikus beképzelt kis ku*rva aki szereti ha futnak utána, de annyi emberség nincs benne, hogy megmondja neked feketén-fehéren, hogy nem kellesz!

simán ba*szik rád ember! ne égesd magad tovább, hagyd, hadd jöjjön össze egy hozzá hasonló majommal aki majd faképnél hagyja. ha érdekelnéd akkor szakított volna rád időt. amíg neked kosarat adott addig mr. perfekt jócsávó gerincrevágta a hátsó ülésen. ez a való világ! a nők kur*vák törődj bele.

23f

2011. febr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

jut eszembe, januárban éppen őirt rám, hogy hogy ment egy számomra fontos vizsga :)


szal, az "erőltetés" dolgot inkább ne mondjuk, mert ő is viszontkeresett valamilyen formában.


Kedves 29N. Ez nemis igazán randi volt, hisz ki kellett ismerjem a leányzót most hogy áll pasi téren, hisz nemrég lett vége a kapcsolatának. Azt mondod kierőszakolt? Miért, szerinted egy pasi ha kűzd, akkor az már kierőszakolás? Üljek otthon, és várjak hogy csak úgy magától jelentkezzen?

2011. febr. 9. 12:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Figyi, szerintem megkérdezhetnéd nyíltan mit akar kezdeni kettőtökkel. De előre szólók, hogy van olyan lánytípus is aki, akkor sem mondja a szemedbe az igazat, ha tüzes

vassal égeted.

21/L

2011. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mindenképpen rosszat csinálsz ha ilyen lánnyal foglalkozol! a 26 éves NŐ is pont ilyen. ha próbálkozol akkor már kierőszakolás, ha meg nem akkor béna vagy és nyuszi. az ilyen lányoknak a se*ggfejek kellenek! és meg is érdemlik.

ha nem gond írok privátba egy személyes példát, tanulj belőle te is.

23f megint

2011. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
megkérdezem én, dehát látod, hogy azt jósolják hogy erre se lesz lehetőségem...
2011. febr. 9. 12:39
 9/11 anonim ***** válasza:
küldtem, olvasd el, rendkívül tanulságos....
2011. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fülünyúl ***** válasza:

Kedves kérdező,


"Egy hónap után megint irtam, hogy úgy látom elfeledkeztél rólam."



Ez eléggé számonkérően hangzott. Más az amikor küzd valaki, és más az amikor valaki ilyen modortalanul számon kér, gyakorlatilag kizsarolja a dolgot. Nekem kapásból ilyen érzésem támadt írásodból.

2011. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!