Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet ilyen csajokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ilyen csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szóval, nem bulizós, aranyos, kedves, inkább visszafogottab csajok jönnek be nekem. Viszont vidéki vagyok, pestre járok fiu suliba, és nemigazánt uidom hogy tudnék ilyen lányokkal ismizni. Buszon nem igazán.. ismerősök által se, neten próbáltam de az se jött be.. buliba ugye nemigazán járnak ilyen csajok... a beképzelt libákból meg elegem van.(Na meg a 14éves ku*vákból.)

Ammúgy 16,5/F


2011. febr. 8. 15:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ismerkedésre bárhol van lehetőség, és bármikor ott az esély, hogy megtaláljanak. Mondjuk manapság elég nehéz, mert hülyének néznek, ha leszólítok egy srácot, hogy "mennyi az idő" vagy mérgesek lesznek, mert miattam kell leállítaniuk a zenét, ami a fülükben szól...

Szóval ez nem könnyű dolog, de hajrá ^^

És próbálj keresni egy olyan társaságot, vagy tényleg valami szakkört, ahol vegyesen vannak fiúk is, lányok is.

2011. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ashley szerintem nem rossz, ha leszólítasz valakit. Engem sosem szólított le csak így lány. Inkább csak elküldtek, vagy ordibáltak velem, amikor én szóltam hozzájuk, pedig semmi rosszat nem csináltam. Vagy ha nem, akkor úgysem lett belőle semmi.
2011. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Egyet értek "Senki365"-vel
2011. febr. 9. 18:56
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Kár hogy nincsenek nagyon hozzád hasonló lányok. Annyira unalmas tud lenni, ha mindig midnen ugyanarról szól, és látszólag sosem érdeklődik egy lány sem.
2011. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!