Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Hol lehet ilyen csajokkal ismerkedni?
Szóval, nem bulizós, aranyos, kedves, inkább visszafogottab csajok jönnek be nekem. Viszont vidéki vagyok, pestre járok fiu suliba, és nemigazánt uidom hogy tudnék ilyen lányokkal ismizni. Buszon nem igazán.. ismerősök által se, neten próbáltam de az se jött be.. buliba ugye nemigazán járnak ilyen csajok... a beképzelt libákból meg elegem van.(Na meg a 14éves ku*vákból.)
Ammúgy 16,5/F
Elég nehéz ilyen csajt találni, mert a korosztály nagy része "meg van őrülve".. Szerintem vmi kulturális eseményen vagy ilyesmin van a legtöbb esélyed ismerkedni vagy neten, bár nem a kifejezetten ismerkedős oldalakon..
Amúgy én is neten ismertem meg a Barátomat, és lassan másfél éve együtt vagyunk. És 16 éves lány vagyok, aki nem a bulizós fajtába tartozik.
szia :)
hm a korodban nehéz ilyet találni, igaz én mindig is ilyen voltam, de a pasik mindig azt vették le, hogy beképzelt vagyok, pedig csak visszafogott, zárkózott és egyáltalán nem bulizós vagyok. De nem változtam s neten megismertem a páromat :) tehát NET
találj ki valami szakkört vagy ilyesmi, gitárklub, társastánc tanfolyam, vagy nézz be a könyvtárba, könyvesboltokba. de lehet, hogy igazuk van az előttem hozzászólóknak, és azért nem talált meg engem sem senki xD.
14,5/L
"Elég nehéz ilyen csajt találni, mert a korosztály nagy része "meg van őrülve".. Szerintem vmi kulturális eseményen vagy ilyesmin van a legtöbb esélyed ismerkedni vagy neten, bár nem a kifejezetten ismerkedős oldalakon..
Amúgy én is neten ismertem meg a Barátomat, és lassan másfél éve együtt vagyunk. És 16 éves lány vagyok, aki nem a bulizós fajtába tartozik."
És ti milyen oldalon ismerkedtetek meg? Hogyan?
" szia :)
hm a korodban nehéz ilyet találni, igaz én mindig is ilyen voltam, de a pasik mindig azt vették le, hogy beképzelt vagyok, pedig csak visszafogott, zárkózott és egyáltalán nem bulizós vagyok. De nem változtam s neten megismertem a páromat :) tehát NET"
És ti konkrétan milyen oldalon ismerkedtetek meg és hogyan?
"Ashley.911 válasza:
találj ki valami szakkört vagy ilyesmi, gitárklub, társastánc tanfolyam, vagy nézz be a könyvtárba, könyvesboltokba. de lehet, hogy igazuk van az előttem hozzászólóknak, és azért nem talált meg engem sem senki xD.
14,5/L"
És te hol próbálsz ismerkedni, vagy hol lenne esélye valakinek megtalálni téged?
Köszönöm az eddig érkezett válaszokat!
Ha valakinek van más ötlete, írhatja nyugodtan :)
"(vagy csak azért ribancozzátok őket, mert csak VELETEK nem dugnak?)"
Most nem azért, de mi a jó abban ha egy csajt simán megszerzel? Dugnak azok mindenkivel!...
Csakhogy szerintem nem mindegy hogy a 70.expasi leszek számára, vagy "az egyetlen, igazi".
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!