Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet ilyen csajokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ilyen csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szóval, nem bulizós, aranyos, kedves, inkább visszafogottab csajok jönnek be nekem. Viszont vidéki vagyok, pestre járok fiu suliba, és nemigazánt uidom hogy tudnék ilyen lányokkal ismizni. Buszon nem igazán.. ismerősök által se, neten próbáltam de az se jött be.. buliba ugye nemigazán járnak ilyen csajok... a beképzelt libákból meg elegem van.(Na meg a 14éves ku*vákból.)

Ammúgy 16,5/F


2011. febr. 8. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem tudok segíteni de engem is érdekelne. Mindenhol csak ilyen könnyen kapható beképzelt libák vannak, ráadásul én szeretném, ha én lennék a lánynak az egyetlen, nem a 345. "expasi".
2011. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Elég nehéz ilyen csajt találni, mert a korosztály nagy része "meg van őrülve".. Szerintem vmi kulturális eseményen vagy ilyesmin van a legtöbb esélyed ismerkedni vagy neten, bár nem a kifejezetten ismerkedős oldalakon..

Amúgy én is neten ismertem meg a Barátomat, és lassan másfél éve együtt vagyunk. És 16 éves lány vagyok, aki nem a bulizós fajtába tartozik.

2011. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szia :)

hm a korodban nehéz ilyet találni, igaz én mindig is ilyen voltam, de a pasik mindig azt vették le, hogy beképzelt vagyok, pedig csak visszafogott, zárkózott és egyáltalán nem bulizós vagyok. De nem változtam s neten megismertem a páromat :) tehát NET

2011. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Fülünyúl ***** válasza:
Sehol, mert az általad leírt lányok is otthon ülnek, vagy suliba mennek. Nehéz velük összejönni, megtalálni őket, tény. Szórakozóhelyeken tuti nem futsz velük össze, legfeljebb ha az általad említett másik kategóriába tartozó leány el nem cipeli, rá nem veszi, hogy egyszer elmenjen. Mondjuk utána soha többet nem fog újra, de az megint más kérdés. :)
2011. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ok, akkor az én kérdésem meg az lenne, hogy hol lehet könnyen kapható libákat találni? Már dugnék egyet. (vagy csak azért ribancozzátok őket, mert csak VELETEK nem dugnak?)
2011. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hát a nem bulizósakat ne buliban keresd. amúgy meg mindenhol vannak, de ránézésre ezt nem lehet megállapítani, tehát nehéz dolgod van. neten még a legegyszerűbb. közösségi oldalon ismerkedek én is mindig, eddig bevált. hotdog.hu
2011. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

találj ki valami szakkört vagy ilyesmi, gitárklub, társastánc tanfolyam, vagy nézz be a könyvtárba, könyvesboltokba. de lehet, hogy igazuk van az előttem hozzászólóknak, és azért nem talált meg engem sem senki xD.


14,5/L

2011. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Elég nehéz ilyen csajt találni, mert a korosztály nagy része "meg van őrülve".. Szerintem vmi kulturális eseményen vagy ilyesmin van a legtöbb esélyed ismerkedni vagy neten, bár nem a kifejezetten ismerkedős oldalakon..

Amúgy én is neten ismertem meg a Barátomat, és lassan másfél éve együtt vagyunk. És 16 éves lány vagyok, aki nem a bulizós fajtába tartozik."


És ti milyen oldalon ismerkedtetek meg? Hogyan?


" szia :)

hm a korodban nehéz ilyet találni, igaz én mindig is ilyen voltam, de a pasik mindig azt vették le, hogy beképzelt vagyok, pedig csak visszafogott, zárkózott és egyáltalán nem bulizós vagyok. De nem változtam s neten megismertem a páromat :) tehát NET"


És ti konkrétan milyen oldalon ismerkedtetek meg és hogyan?


"Ashley.911 válasza:


találj ki valami szakkört vagy ilyesmi, gitárklub, társastánc tanfolyam, vagy nézz be a könyvtárba, könyvesboltokba. de lehet, hogy igazuk van az előttem hozzászólóknak, és azért nem talált meg engem sem senki xD.


14,5/L"


És te hol próbálsz ismerkedni, vagy hol lenne esélye valakinek megtalálni téged?

2011. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig érkezett válaszokat!

Ha valakinek van más ötlete, írhatja nyugodtan :)

2011. febr. 8. 21:08
 10/14 A kérdező kommentje:

"(vagy csak azért ribancozzátok őket, mert csak VELETEK nem dugnak?)"

Most nem azért, de mi a jó abban ha egy csajt simán megszerzel? Dugnak azok mindenkivel!...

Csakhogy szerintem nem mindegy hogy a 70.expasi leszek számára, vagy "az egyetlen, igazi".

2011. febr. 9. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!