Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan szerintetek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már pár hete nagyon sokat dumálok. Amikor először találkoztunk közeledni akartam(megfogni a kezét, meg megcsókolni), erre ő elmondta mindenkinek, hogy én egy erőszakos bunkó vagyok.


Majd pár nap múlva írt és azt mondta azért írta ki, hogy gondolkozzak el a dolgokon, hogy hogy viselkedek...


Akkor azt mondtam magamba én hagyom inkább, mert ez már úgy is esélytelen...


Néha dumáltunk utána is párszor, de én inkább barátként kezeltem már. De szombaton buliba kavartam az egyik barátnőjével amikor másnap megtudta a csajjal összeveszett nekem mert írta, hogy szánalmas vagyok...


Találkoztam vele tegnap, mert azt mondta meg kell beszélnünk a dolgokat, de mintha már elfelejtett volna mindent, mert úgy viselkedett mintha egy baráttal lenne.


Én már mondtam neki többször is, hogy bejön meg minden. De ő azt mondja nem tud dönteni.


Most akkor még is mit akarhat?


2011. febr. 8. 14:34
 1/4 A kérdező kommentje:
ja én 18/f ő 16/l
2011. febr. 8. 14:35
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg egy ilyen ostoba gyerekes kiscsaj kell?


Egy nő.

2011. febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem csak játszik veled... jobb lenne ha hagynád
2011. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele, mert tönkre mész idegileg, csak mondom


ugyan ilyen helyzetbe kerültem, ne is foglalkozz vele, komolytalan...nem éri meg, hidd le nekem

2011. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!