Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejövök a pasiknak, pedig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a pasiknak, pedig nem tartom magam szépnek. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Volt már jelentkező,jó,nem rohannak utánam a pasik,de nem panaszkodhatok azzal,hogy semki sem akar velem lenni.Pedig nem tartom magam egy szépségkirálynőnek.Kicsit félek összejönni bárki fiuval is,mert mindig az a gondolat jön,hogy mivel nem nézek ki elég jól,majd dobni fognak ugyis előbb utóbb.Kissé bizonytalan vagyok,bár ezt nem mutatom ki,viccelődök,gyakran a központban vagyok mert okosnak,érdekes embernek tartanak.Csak nem tudok átlépni ezen a félelmemen,volt,hogy elutasítottam egy srácot,aki meg be is jött(nem vok normális,tudom),de ugy voltam vele,hogy áááá,ugyis ott fog hagyni egy szebbért.Mit tegyek?
2011. febr. 8. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Néz olyan nincs, hogy valaki mindig minden pillanatban makulátlanul szép, legyél bármennyire gyönyörű, el kell fogadnod, hogy nem vagy egyedül azzal, hogy csúnyának érzed magad néha. Adj esélyt valakinek, és abban a pillanatban amikor majd először "csúnyának" érzed magad mellette és észreveszed, hogy rohadtul ugyanúgy néz rád, mint mikor megtetszettél neki, akkor majd leomlik a börtönöd. Az első meghitt éjszaka után, pedig úgy fogod gyönyörűnek érezni magad, hogy el sem tudod most képzelni.

23F és végigmentem ezen. A lényeget pedig halkan súgom: Erőd a szépséged.

2011. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fülünyúl ***** válasza:

Ha ezen rágódsz valóban soha nem lesz párod.

A külső nem minden, főleg hosszú távon, hosszú kapcsolatban. Hidd el, hogy a bombanőket is ugyanúgy bármikor elhagyhatják/elhagyják. Ne ezen parázz. Egy pasin meg látszik, süt és ordít róla ha szeret és nem csak a külsődért. Ezt érezni ahogy beszél, rád néz, megérint stb. Na ha ilyet találsz, nyugodt lélekkel vonulj vele kapcsolatba.

2011. febr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rakj fel egy kepet es mindenki megmondja, hogy nincs is igazad, mert semmi baj veled:)

amugy meg onbizalomhianyod van, ennyi.

2011. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

1. csak te nem tartod magad szépnek, de mások igen,

2. a férfiaknak nemcsak a külső számít, mással is megfoghatod őket.

Egyébként ha azért nem kell egy pasi, mert otthagyna egy szebbért, akkor írj privit, az én pofázmányommal nekem lehetőségem se lenne rá :D

2011. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem tartom magam szépnek, de folyton vannak "hódolóim". Ha egyedülálló vagyok, akkor kapásból válogathatnék vagy 10-20 férfi közül, akiknek kellenék, és tudom, hogy nem csak szexre. Eddig minden férfi azt mondta nekem, hogy különleges vagyok...és már a sokadiknál kezdtem elhinni, hogy lehet benne valami. Ha párkapcsolatban élek, akkor is van egy-két pasi, aki bókolgat. A mai napig nem tartom magam szépnek, de kis löketet mindig ad az önbizalmamnak, ha látom a férfiakon, hogy tetszem nekik.

Lehet a férfiak szemében tényleg szép vagy, és nem véletlenül tarthatnak téged érdekes személyiségnek. Mást látnak benned, mint amit te. Minden agyban dől el..el kell fogadnod magadat, és ez a kisugárzásodon is észrevehető lesz.

Azon meg felesleges parázni, hogy "úgyis elhagy", "talál szebbet"...tudod, nem minden a szépség. A legszebb nőt is képes valaki megcsalni, embere válogatja. Nem amiatt fognak téged megcsalni, elhagyni, mert más szebb.

2011. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]

Én volnék...sztetek vészes? Előbb megvárom h még írkáljatok,s aztán megmondom miket utálok magamon...csak érdekel,hogy mások is azt látják-e rajtam csúnyának,amit én.Amúgy volt,hogy lecsúnyáztak,főleg lányok..

2011. febr. 8. 13:00
 7/8 A kérdező kommentje:

Itt most smink is van,meg friz...ez még elviselhető.

Köszi amúgy a válaszokat,megpróbálok változtatni hozzáállásomon,csak már annyira berögződött az egész gondolatmenet,de igyekezni fogok..:)

2011. febr. 8. 13:04
 8/8 Moszuke ***** válasza:

átlagos vagy.. a kép elég kicsit.

de tuti, hogy az orrod nem komálod meg a melled.

ne legyél buta. azok szexepilek.

2011. febr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!