Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Üdv minekinek. Lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv minekinek. Lenne egy kérdésem. Lent?

Figyelt kérdés

Van egy lány az iskolában és nagyon tetszik.

(Oda merrek menni hozzá csak az a baj nem tudom mitt mondjak neki .oda megyek mondom neki szia és tovább mi??)?????


Ha valaki tudna valamit írni hogy mit mondjak neki.????

(ö engem nem ismer)

Én se ött.


2011. febr. 7. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj és mutatkozz be. Kezdetnek ez is megteszi.
2011. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Joco901019 ***** válasza:
Hogy odamersz hozzá menni az már egy nagyon fontos lépés. Először köszönj mutatkozz be, ha lehetőséged van rá hívd meg egy kólára meg ilyesmi. Az első néhány perc után kiderül hogy szimpatikus vagy-e a csaj számára vagy nem a szemei és az arcjátékai elárulják csak jól kell olvasni belőle.
2011. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vannak ilyen leszólítós szövegek, de azt a legtöbb lány nem szereti.

én nem vagyok híve az ilyen kifogás-ismerkedésnek, ha valaki szimpatikus neked, akkor meg lehet mondani őszintén, hogy szimpatikus neked. és azt is, hogy mit akarsz. pl beszélgetni egy kicsit, megismerni (a dugni nem jó válasz, mert a legtöbb lányt nem ez mozgatja, vagy letagadja). és olyan dolgokat kérdezel tőle ami neked fontos egy lányban. és ha úgy látod, hogy még mindig érdekel, akkor kezdjétek el jól érezni magatokat. szórakozás, humor, elhívod valahova, közös programok.


szerintem nem érdemes nagyon beleélni magad, sokat várni tőle, meg sok energiát belefektetni. ha látják rajtad hogy őszinte, kedves, szórakoztató vagy, akkor már félig nyert ügyed van. amelyik nem bírja az őszinteséget, az még kislány, akit 10x át fognak vágni az ígérgetők.

2011. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok

még 1 jótipp: ha már "csajozni" akarsz, ne az iskolában tedd, nem kellemes évekig nézni az arcát egy kudarcnak vagy az exednek. az ilyen gyerekes belterjes sulivillámkapcsolatok meg károsak lehetnek a párkapcsolati hozzáállásodra. csak akkor válassz suliból, ha biztos vagy benne, hogy régóta szerelmes vagy, és nem bírod nélküle. a "tetszik" kevés.

2011. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösszi mindenkinek holnap oda megyek hozzá és elhivom egy kolára :D

xD ha nem jön össze igy jártam benne van .

2011. febr. 7. 20:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!