Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozni szeretne velem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozni szeretne velem de félek?

Figyelt kérdés
Már november óta jóban vagyunk barátom által és már találkoztunk kétszer úgy hogy többen voltunk, akkor nagyon jól el voltunk, de most hogy kettesben szeretne velem találkozni nagyon félek, elfelejtek beszélni,smárolni és mindent..:SS önbizalmam nincs nagyon lehet az is a baj, barátnőim azt mondják találkozzunk és eldől, hogy mi legyen, nagyon aranyos fiú és tényleg kedvelem..:) mit tegyek hogy ne izguljak? mi van ha elfelejtek smárolni? :(
2011. febr. 5. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
feloldódsz majd, hidd el!;) ne izgulj, menj csak el vele találkozni.
2011. febr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Uh, miért baj, ha izgulsz? Elfelejteni, hogy kell smárolni?? Gondolom levegőt még nem felejtettél el venni. Nah meg iparban szeretnéd űzni, hogy profi szinten ne izgulj? Hm...értem. Ne félj:) Majd kialakul:)
2011. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtem olvasni előszór azt hittem te vagy a fiú. Na de így felesleges aggódnod mert lehet ö még jobban izgul. ^^


Hát elfelejteni smárolni nem hiszem hogy elfogsz, ez inkább lámpa láz, ha találkoztok úgyis elmúlik (szerintem)(:

2011. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!