Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiú sose mondhatja ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú sose mondhatja ki hogy szeretne járni egy lánnyal? (bővebben lentebb. )

Figyelt kérdés
Én most elgondolkoztam azon a dolgon, hogy igazam van-e, ha azt mondom, hogy ha egy fiú/férfi megmondja egy lánynak/nőnek, hogy szeretne vele járni, szeretném ha a barátnőm lennél, akkor a nők ezt nyomulásnak veszik, és abban a pillanatban már nem is mutatnak érdeklődést a pasas iránt. Szóval mért ijjednek meg a nők attól, ha a férfi bátran kimondja mit szeretne? Mért kell megvárni azt hogy a nő mondja ki vagy utaljon rá, hogy szeretném, ha a pasim lennél, vagy ha járnánk. Csak én gondolom így, másnak mi erről a véleménye?
2011. febr. 5. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Sosem a szöveggel van a baj, hanem azzal aki mondja!

Jópasi szájából minden jól hangzik.

Csajozós duma nincs, ezt kéne felfogni már.

2011. febr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek csak szavak. Ha úgy alakul a kapcsolat két ember között, akkor már nem is kell kimondani, viszont ha nem alakul úgy, akkor meg értelmetlen.
2011. febr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát én úgy vagyok ezzel, ha egy olyan fiú mondja ezt nekem, akit csak barátként kezelek, vagy nem szeretnék tőle semmit, akkor biztos, hogy nemet fogok mondani... de ha az a fiú mondja aki tetszik, akkor nem ilyedek meg...


amugy meg szeretem ha valaki bátran ki mondja, hogy mit szeretne, még ha nem is tesztik az a valaki

2011. febr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
en kimondom talan ezert nem volt meg baratnom ? 22f
2011. febr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a pont. Nem az a lényeg, h kimondod-e, hanem h jól nézel-e ki.
2011. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem majdnem összejött mikor előálltam ezzel a kérdéssel a csaj megijedt s vége lett mindennek.
2011. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Uff ez komoly??!!

Én meg mindig azt kérdezem: "Istenem, miért nem lettem fiú, hogy ha tetszik valaki, odamehetnék, és megmondhatnám..."

Én lány létemre, úgy érzem, ez a fiúk kiváltsága, hogy szerelmet valljanak... van egy fiú, akit nagyon szeretek, és fél éve várom, hogy odajöjjön...Nem, hogy nem venném nyomulásnak, de komolyan mondom, az lenne eddigi életem legszebb napja :))))))

2011. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, pedig nyugodtan kezdeményezhetsz te is, attól h lány vagy :P
2011. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!