Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valaki nem természetes...

Ha valaki nem természetes úton szeretne szülni, akkor azt kérni is lehet hogy császárral szülhessen vagy ezt orvos mondhatja meg hogy hogy szülhet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 07:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó sok pénzért szülhetsz úgy ahogy akarsz, de szerintem nem éri meg.

A természetes szülés vissza nem térő csodálatos élmény, a babának is jobb természetes úton világra jönni, a női test is gyorsabban gyógyul mint a császár után.

A császárra akkor van szükség ha gond van, és a szülést vezető orvos dönti el a szükségességét.

2009. febr. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Csatlakozom, az előttem szólóhoz. :) A mai napig bánom, hogy nem tapasztalhattam meg a természetes szülés élményét. Ráadásul 4,5 hója szültém és még mindig szenvedek. Néha iszonyatos görcseim vannak, frontnál meg nagyon fáj a vágás helye. Ha hirtelen mozdulok akkor meg húzódik, szóval szörnyű. Amúgy ha jól teletömködöd a doki zsebét pénzzel akkor lehet. De én előtte alaposan kikérdezném őt a császár kockázatairól és veszélyeiről, ugyanis vannak neki. A császár a második legnagyobb hasi műtét!
2009. febr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:

Olvasgasd ezt az oldalt:

[link]

2009. febr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Sziasztok!Nekem mindkét gyerkőc császárral született(indokolt esetek voltak:harántfekvés ill. köldökzsinór a nyakon).Szrintem a test regenerálódása sok mindentől függ,nem csak a szülés milyenségétől.9 hónap elteltével ugyan olyan formában voltam,mint lánykoromban.A vajúdáson átestem(13 órás il.17 órás).Mindenki egészséges!Remélem a 3.bébi is úton van felénk,aki valszeg ismét császáros lesz.Azért megpróbálnám a term.utat is!
2009. febr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Bízd az orvosra és a természetre!

Nekem van olyan barátnőm akinek programozott császár szülése volt és még a mai napig kérdezgeti tőlem milyen élmény a szülés!!!! én meg újra és újra átélem ahogy mesélem és újra és újra elbőgöm magam a meghatódottságtól..

Én félnék a császártól, csomó szövődmény lehet, nagy hasi műtét, utána aláig tudsz lábra állni, később indul meg a tejed..

Csodálatos a szülés, nem szabad kihagyni ezt az élményt!

2009. febr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Csatlakozom az előttem szolokhoz.Programozott császárom volt és a mai napig szenvedek tőle.9 hete szültem,de még most is érzem a belső varratokat a csomót a hasamban, a húzódásokat és ha hirtelen mozdulok,akkor éles fájdalmam van.Én örültem volna,ha sima szülésem lett volna.Nem hiányzott a heg a hasamon,ami nem is szép,meg érzéketlenné vált a hasam alja!Én sajna csak így szülhetek!Ez egy komoly hasi műtét,én százszor meggondolnám,hogy...
2009. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ne akarj császárral szülni... biztos vagyok benne, hogy többet szenvednek, a szülés után, mint a természetesen szülök...
2009. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szulésnél szebb, természetesebb dolog nincs a világon ! Egyet értek az elottem szólókkal. Felejthetelen élmény. 2 hétig ha csak ránéztem a kisfiamra a meghatotságtól potyogtak a konnyeim. Csodálatos !!!! Még ha fájdalommal is jár mindenképp megérte. Te is túlélnéd és hamarabb regenerálódnál
2009. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Külföldön fogok szülni.Nálunk szó szerint megkérdezték,hogy hogyan szeretnék szülni:"simán",vagy császármetszéssel?Azt hittem,lefordulok a székröl.

Személy szerint nagyon félek a szüléstöl,de inkább,mint,hogy vagdossanak.Az más,ha valakit muszáj.

2009. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire félsz a hüvelyi szüléstől, akkor tényleg jobb, ha lerendezed, hogy császárosan szülhess. a szülés nem a női önmegvalósítás egy módja. testileg - lelkileg egészséges anya és baba. ennyi legyen a cél. Ha Neked ehhez a a császáros szülés szükséges, akkor csak nyugodtan tisztázd ezt magadban. jobb, mintha a szülés indulásakor vagy a vajúdás alatt pánikolsz be végleg és szükségből mentek a műtőbe. ilyen blogokon pedig elvétve fogsz olyanokkal találkozni, akik nyíltan vállalják, hogy bármit vállalnak, csak ne kelljen szülni még egyszer hüvelyi úton. ne légy fanatista magaddal szemben sem. nyugi, ilyen alapon azt is elítélhetnénk, aki nem hordja a hátán munkába a gyerekét még 5 évesen is, mert az a nem természetes.
2009. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!