Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi munkatárssal. Mit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi munkatárssal. Mit, hogyan csináljak?

Figyelt kérdés

Először is a srác a munkatársam, és egy másik pár (lány az én közvetlen kolléganőm, párja a pasié, és egyben a legjobb barátja) közvetetten, de puhatolóztak nálunk, vajon tetszünk-e egymásnak. Időközben aztán mi is "felfedeztük" egymás létezését, még azelőtt, hogy konkrétan beindult volna a szervezkedés. Elkezdtünk beszélgetni, ilyesmi, most hétvégén pedig randizni fogunk.

Kicsit kínosnak érzem, nem tudom ő mennyit tud erről a hátsó szervezkedésről, nekem a lány azért beszámolt róla... A srác elvileg csak úgy kérdezgette tőle tetszem-e neki, meg ilyesmi. :D

Szóval nem tudom mennyit tud, nem akarom, hogy kiderüljön csak azért hívott el, mert rátukmáltak. :D

Másik nagy problémám, hogy az előző, három év után végetérő kapcsolatom óta nem randiztam.

Hogy kell? :D Tudom, hogy béna, szerencsétlen kérdés, de mi fér bele? Puszi, csók, piszkálódás, viccelődés, ilyesmi? Kiöltözzek jobban az átlagosnál, vagy elég, ha egy kicsit csinosabb hétköznapi ruhát veszek fel? Egy esti teázásról van szó egyébként. Nagy dilemmában vagyok. :)

22/L


2011. febr. 4. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

*Puszi, csók, piszkálódás, viccelődés, ilyesmi?

Szerintem bármelyik. Első randin a csók rajtad múlik, de mivel nem idegennel randizol, szerintem belefér, ha kívánod.


Szerintem ne öltözz ki nagyon, teázóba nem kell, farmer vagy a szokásos nadrágod egy csinosabb (de nem ünnepi vagy bulizós) felsővel.

2011. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
az fér bele, ami mindekettőtöknek belefér, mivel nem egy 3. vagy 100ezredik személy randizik. Nekem lehet belefér az anál első randin, de másnak meg a kézfogás sem.(nyilván nekem sem, de szélsőséges példa volt a kérdésed hülyeségének érzékeltetésére.)
2011. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem adja a helyzet majd, mi fér bele, de kb ezek, amiket leírtál : )


bár én munkatársi kapcsolatba nem mennék már bele, több dolog szól ellene mint mellette szerintem


25F

2011. febr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!