Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin mennyire szokás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mennyire szokás?

Figyelt kérdés

egymást kezét fogni, átölelni, puszi esetleg csók?

14 éves lány az illető. Még sosem láttuk egymást élőbe, viszont holnap ez már nem így lesz :)


2011. febr. 3. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

az mindegy hogy mennyire szokás.


de szerintem nem szabad elsietni. és nem is kell.


mindennek eljön a maga ideje. és az nem hiszem hogy az első randi lenne.

2011. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam nem szokás, nem alakítok ki ennyire intim viszonyt azzal, akit életembe először látok, de biztos én vagyok vén így már 20on túl...
2011. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel még nem láttátok egymást, függ attól, milyennek találjátok a másikat. Egyébként ezt mind-mind érzi majd az ember, ha ott a pillanat.

Üdvözlésnél lehet egy arcra puszi, később, ha már beszélgettetek, beültetek valahová, esetleg megsimíthatod a kezét, ez még semmi rosszat nem jelent. Utána már látni fogod, hogy fogadja a közeledésedet és a randiról "hazafelé" már akár "megkeresheted" a kezét :) Természetesen, ha addig még mindig szimpatikusak vagytok egymásnak!

2011. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első randin ha még élőben sose találkoztatok akkor szerintem semmi nem kell. vinni se kell semmit. a puszi az egyénfüggő, én nem vagyok az a pusziszkodós típus. van aki meg tök idegenekkel is rögtön 3 puszi...

másodikon már simán lehet puszi, ölelés, attol függ hogy sikerült az első, ahogy haladtok...

mi 3. randin jutottunk csókig, és én attól kezdve tekintem úgy hogy együtt vagyunk.

2011. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!