Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizzak-e egy duci csajjal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizzak-e egy duci csajjal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Már egy ideje beszélgetünk a neten. Nem eseteim a kövér nők, mármint a nagy mellekkel nagyon is tudok mit kezdeni, sőt :PPP, de kapcsolatként az ismerőseim előtt sose mernék egy ilyen lányt felvállalni, legalább is, ha nagyon sok a felesleg rajta, akkor nem. Ezért nem is tudtam eddig komolyan venni. Arról beszéltünk, hogy talizni kéne. Ő másik városban lakik. Félek, hogy kiábrándító lesz a találkozás. Nem tudom, hogy nézhet ki alkatilag... :( 83 kg és alacsony. Szerintetek nagyon duci lehet? Merjek egész alakos fotót kérni róla vagy akkor megfog sértődni? Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?
2011. febr. 2. 22:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó:

Szerinted ez sok, amit írtál? Én 175 vagyok 61 kg-val és még így is soványnak mondanak.(voltam 54 kg is).

Kg-ról nem lehet megmondani,nem mindegy hogy oszlik el, mennyire erős csontozatú, stb...

2011. febr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%
ne,majd talán pár év múlva..egy másik mentalitással
2011. febr. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
helló, az a csaj nem duci, az kövér. DE ha szép,kívánatos az arca, akkor megér egy utat, a kövér/duci csajok nagyon odaadóak tudnak lenni, pont azért, mert tudják a versenyhátrányukat. (bónusz: életem legjobb szopását egy kövér munkatársam követte el rajtam.azóta sincs semmi, de ha nem teszem meg, nem tudnám milyen az az érzés amikor az agyvelőt is lerántják az emberből)
2011. febr. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Nézd a jó oldalát, egy kövér nőn végtelen számú pinát lehet hajtogatni... Mondjuk én egy nő egy pina elvet vallom.
2011. febr. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát szerintem hagyjad , ha egy kicsit se fog meg benne semmi akkor eleve halott az egész :D én mattrészegen ismertem meg egy csajt ( 160 cm 75 kg ) inkább duci kategória , párszor kevertem vele részegen , azért mert kelett egy csaj aki elfeledteti a volt barátnőmet de józanon mindig arra ébredtem , hogy b@sszameg mekkora idióta voltam , mert mint csaj egy kicsit sem tetszik , én azt szeretem ha egy csaj ad magára ...
2011. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

00:21 : lehet, hogy magamtól igazából nem érezném soknak, de rengeteget piszkáltak már gimiben emiatt.. :"DDD... tavaly végig azt hallgattam, hogy fogyjak le, szerintem ezért gondolom így...


amúgy igen, a kg/cm nem sokat mond, de még ha erős csontozatú is a lány és alacsony, akkor is 83 kg sok.. de mondjuk szerintem vannak 'arányosan kövér' csajok, akiknek van mellük, nincs nagy seggük és ők még akár jól is nézhetnek ki szerintem.

2011. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Erős csontozat, ez tetszik :D:D


196 cm vagyok, és 11,5 kilónyi csontom van összesen, egy 160 centisnek lehet 9-10 kiló csontja, ha 80-ból levonok 10 kilót, az még mindig 70 kiló, aminek max a 30-40%-a lehet izom, nagyon jó esetben egy kövér emberen, és ott van, 40-50 kiló zsír... Ezt sehogy nem lehet kimagyarázni.

2011. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sztem találkozz vele. lehet, hogy kicsit teltebb de lehet h iszonyat jó fej.(ne kérj róla képet) Ha én összejövök vkivel az első nap fogyok 5 kg a szerelemtől.
2011. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!