Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizzak-e egy duci csajjal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizzak-e egy duci csajjal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Már egy ideje beszélgetünk a neten. Nem eseteim a kövér nők, mármint a nagy mellekkel nagyon is tudok mit kezdeni, sőt :PPP, de kapcsolatként az ismerőseim előtt sose mernék egy ilyen lányt felvállalni, legalább is, ha nagyon sok a felesleg rajta, akkor nem. Ezért nem is tudtam eddig komolyan venni. Arról beszéltünk, hogy talizni kéne. Ő másik városban lakik. Félek, hogy kiábrándító lesz a találkozás. Nem tudom, hogy nézhet ki alkatilag... :( 83 kg és alacsony. Szerintetek nagyon duci lehet? Merjek egész alakos fotót kérni róla vagy akkor megfog sértődni? Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?
2011. febr. 2. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van, a haverok szava szent, hunyászkodj meg előttük ha ilyen töketlen vagy és nem mersz kiállni magadért.
2011. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Kérjél csak képet róla.
2011. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%

Dugd meg!Senkinek nem kell tudnia.És a hátrányai miatt lehet,hogy sokkal készségesebb lesz.

Kamuzni nem kell neki,meg hitegetni,de a héten 1x dugható,ha nincs jobb.

2011. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy elsőnek igaza van. Ha pedig szemét vagy és behazudtad, hogy szereted, akkor most vállald a következményeket.
2011. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Hát figyelj. Én 160 cm vagyok, és 54 kg, és kb a "jóhúsban" vagy "van mit fogni rajta" kategóriába tartozok.. Nem mondanám mondjuk ducinak, vagy kövérnek magam, de az átlaghoz azért 1-2 kilót fogynom kéne, úgy érzem.

Ezt csak azért írtam le, hogy tudj hasonlítani.

Szerintem kérj róla több egész alakos képet, és egy randit megér, ha nem jön be, nem lesz nehéz elkerülnöd egy másik városból.

2011. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Kérj képet. És ha nem tetszik, akkor inkább mondd meg neki tali előtt, ne hitegesd szerintem.
2011. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

"kapcsolatként az ismerőseim előtt sose mernék egy ilyen lányt felvállalni"


Kérj róla képet (biztos nem nádszál karcsú) és csak akkor randizz vele, ha valamennyire azért tetszik és ha mindketten csak futó kalandra vágytok, mivel éretlen vagy még egy komoly kapcsolatra.

2011. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Ne találkozz vele. Az igazán letörné a lelki világát, ha odahülyíted egy randira, aztán dobod is vissza. Tökéletesen érezni fogja, ha kínosan, feszengve érzed magad vele. A 83 kg nem az a súly, ami megfelelne neked, ezt elhiheted, elég duci lehet. Te pedig válj férfivé, mert most tényleg töketlen vagy :) Ha akarsz rendes kapcsolatot, így hogyan? Bár még ne akarj...
2011. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
neee. szegény csaj jobbat érdemel egy olyannál aki nemmerné a szerelmét felvállalni a haverjai elött. milyen haverok az olyanok? pfff... ultragáz...
2011. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%

hát én 177 cm-hez vagyok 70 kg. állítólag egy 'normális', de én még fogynék.


ducibb osztálytársaim kb. 160-165 centisek és 50-65 kilósak. és elég kövérek :s szóval ha téged ez ennyire zavar, hogy fel se vállalnád felejtsd el a csajt.


17/L

2011. febr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!