Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mit jelenthet? 19 f vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? 19 f vagyok ő 16 l

Figyelt kérdés

költözés alatt álltunk ezért nem volt időm üzenetezgetni egy lánnyal, aggódott miattam, és azt bökte ki hogy én vagyok a legjobb barátja és hiányoztam neki, de ő régebben mondta nekem hogy nem akar senkitől kapcsolatot egyenlőre, ebből ara következtettem hogy csak barátként kezel, de folyton megcáfolja egy csipettel, és olyan mintha több lenne, lányok ti ha ilyen helyzetben vagytok akkor ez mit jelent, mekkora eséllyel lehet belőle több? mert neki elvileg legfontosabbak a barátai, akkor viszont első vagyok nála, ha ráhajtok sztetek lehet ebből több minden?

bocsi ha zavaros a kérdés, csak azt sem tudom hol áll a fejem :)


2011. febr. 2. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha közeledsz, és nem úgy reagál ahogy kéne (baráti vagy visszautasító) akkor ne erőltesd.

Én pl úgy voltam sokáig, hogy nem akartam kapcsolatot, de jött a mostani párom, aki nagyon megtetszett és persze hogy össze akartam vele jönni. Figy ha nagyon tetszenél neki, akkor úgyis jelezni fogja, és hidd el észre fogod venni.

De nem akarlak elkeseríteni, ez a "most nem akarok komoly kapcsot" duma általában egyet jelent...:S Hogy tőled nem akar barátságon kívül semmit.

2011. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!