Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből nagy eséllyel lesz valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből nagy eséllyel lesz valami?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Már pár hete a fiúval szájrapuszit adunk egymásnak köszönésnél és búcsúzásnál (ugye nem járunk) és hívott már oziba (nem tudtam menni :() és mindig mondja, hogy menjek el vele partizni.
2011. febr. 2. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha sehova nem mész el vele, akkor nem, de ha hagyod magad rábeszélni dolgokra, akkor lesz.
2011. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Norb66 ***** válasza:
Partizni nem mennék el vele, nem hiszem hogy tetszene az amit ott látnál. Nevezetesen hogy mit csinál, vagy hogy mit csinál más lányokkal. Szerintem azért akar elhívni bulizni hogy megmutassa mekkora "partyarc", ami szerintem nem fog neked túl jól esni, vagy tetszeni. És egy buli semmiképp sem alkalmas arra hogy ti jobban megismerjétek egymást, nem tudtok beszélgeti stb. A mozira mondj igent, de óvatos legyél vele.
2011. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.válaszolónak: Csak moziba nem mentem de arról nem tehetek!!Eljegyzésen voltam...


2.válaszolónak: Már ismerem másfél éve őt és annyira megbízok benne hogyha együtt megyünk oda együtt is jövünk el onnan. Egyébként szerintem ha ott lenne az "1. randi" az feloldana meg minden és én biztos vagyok benne, hogy egész este együtt lennénk ennyire azért ismerem csak még annyira sokat nem beszélgettünk :S Ha legközelebb elhív moziba elmegyek vele :) de miért legyek óvatos?

2011. febr. 2. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem le akar fektetni.
2011. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Norb66 ***** válasza:
Ha megbízol benne, akkor természetesen nem áll az amit írtam :) Mellesleg egy buli minden, csak nem randi helyszín. :) Ne keverd az "együtt vagyunk"-at a randival :) Bármi lesz sok sikert:)
2011. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor elég kitartó mert már kb 8 hónapja is mondta, hogy tetszek neki csak akkor még nem látszott most meg a szájrapuszikból gondolok arra. (8 hónapig egy lánynál melyik hülye próbálkozik? főleg ha mindenki odavan érte)
2011. febr. 2. 19:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Norb66: Igen tudom, hogy egy buli nem randi de nekem ez segítene ráhangolódni a folytatásra mert eddig elég "merev" voltam.
2011. febr. 2. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!