Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen helyre vigyem a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyre vigyem a lányt?

Figyelt kérdés
Lassan másfél hete ismerek egy lányt, és nagyon megkedveltük egymást, és szerintem egymásba is szerettünk. Kétszer-háromszor már volt amolyan randi félénk, de holnap összejövök vele, csak nem tudom, hogy milyen helyre menjünk :D. Ugyanis nem szeretnék a hidegben sétálgatni (mint a többi talinál volt), hanem beülni valamilyen romantikus helyre, ahol nyugodtan csinálhatunk bármit... :) Ötletek? (Bp-iek vagyunk, én 14/F, ő 15/L)
2011. febr. 1. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ajánlom a teázokat, pl. ezt : [link]
2011. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is a teázókra gondoltam.. :) Oda viszont be lehet ülni úgy, hogy nem veszünk semmit? :D Mert nem teázni mennénk oda.. ^^
2011. febr. 1. 19:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Te kis szerencsétlen. Látszik, hogy semmit nem tudsz a nőkről, ha ilyen kérdést írsz ki.. Mégis mit csinálnátok, ha nem teáztok? Szánalom-.-
2011. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ahha nyilván ha semmit nem tudnék, akkor nem hódítottam volna meg ezt a lányt..-.- De senki sem kiváncsi a negatív hozzászólásokra, csak szimplán egy ötletet kértem (egy helyet, hogy hova menjek vele)
2011. febr. 1. 19:40
 5/15 anonim ***** válasza:
a Siriusnak van ilyen kis nyugis része amúgy, venni meg nyilván kell valamit :D majd írj holnap hogy mi volt:D
2011. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
jójó megírom :P jó akkor veszek valami 100 forintos teát aztán kész :D deee am nemhiszem hogy abba a siriusba fogok menni, tudok itt a közelben egy helyet, ahol már baráti körben voltunk, szal az a hely jó lesz :)
2011. febr. 1. 19:53
 7/15 Fuuton ***** válasza:
bowling, az a legjobb
2011. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jaja arra is gondoltam, oda majd elviszem, ha több pénzem lesz és nem gyűjtök egy telóra :D
2011. febr. 1. 21:07
 9/15 Szandy 8 válasza:
Mozi vagy kávézo teázo
2011. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Uszoda
2011. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!