Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves vagyok és a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és a barátnőmmel 17 hónapja fogunk járni (17. -én) És valami ötleteket szeretnék hallani. Milyen helyre vigyem? (Kecskeméti vagyok)

Figyelt kérdés
ez azért is különleges mert 17. hónap 17. én és emlékezetesé szeretném tenni.Van egy tervem:elmegyünk korcsolyázni,utána pizzázni és haza megiszunk 1 pezsgőt filmezünk kb ennyi:P.A gondok anyám itthon lesz és nem tudunk ellazulni annyira,mert az én szobám középen van tesóm balra anyám jobbra na szóval gass remélem van néhány tippetek nagyon megköszönném (előre is!) :P
2009. jan. 16. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudja valami rokon, vagy valaki kölcsönadni a lakását, hogy legalább kettesben legyetek?

Ha van pénzed, vegyél anyádnak és tesódnak egy-egy színházjegyet, és koptasd le őket. Az lenne az igazi meglepetés!

Oh és a pizzázás helyett/mellett te is főzhetnél/süthetnél, igazán nem nehéz.

2009. jan. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!:)jó ötlet! (még várom a tanácsokat) ^-^
2009. jan. 16. 00:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell több tanács :D Az elsőé tökéletes.

Családot távolítsd el otthonról.. Bár előtte megkérheted anyudat, hogy tanítson meg valamit főzni :D Sokkal jobb, ha te csinálod, és nem a futár hozza :P A pezsi jóötlet.. én mondjuk összekötném egy gyertyafényes pancsival a kádban.. Nagyon romantikus tud lenni. Aztán jöhetne mondjuk a filmnézés.. ha még bírtok magatokkal :D Ha nem, akkor irány az ágy :P Ott is belehet vetni pár különlegességet :))

2009. jan. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Imádom ezt az oldalt itt mindenki segít egymásnak, nagyon köszönöm:)
2009. jan. 16. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!