Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy legyen?

Figyelt kérdés

Most nem sokár ezen a héten házibulilessz és van 1 lány és szerintem tetszek neki és nekem is nagyon,bele szerettem és szerintem 85 százalékra ö is igy érez.És szerintem szeretne velem smárolni a feszten azt, kicsit félek mert már régen smároltam és arra gondolok hogy rosszul sül el.Szoval félek a csoktól de nagyon szeretném és szerintem ö is.

kérlek segitsetek


2011. febr. 1. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

és az a kérdés, h hogyan csókold meg, hogyan teremts körülményeket?

2011. febr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én 16 vagyok ö meg 15 és nagy a vonzalomkötünk és leszeretném kapni és tudom 95 százalékra hogy ő is akarja mert mondta a barátnője.És nagyon le szeretném kapni csak az a cink hogy már régen smároltam és félek hogy nem tudok vagy hogy szarul fog sikerülni.
2011. febr. 1. 00:37
 3/3 anonim ***** válasza:

szóval még nem smároltál..


ha meg akarod csókolni, akkor várj ki egy jó pillanatot, mikor elég közel van és a szitu is "olyan". ha meg akarod csókolni, azt észre fogja venni, és maximum eltol magától..


vesztenivalód nincs


25F

2011. febr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!