Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire buknak a szép lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire buknak a szép lányok?

Figyelt kérdés
Sziasztok Dani vagyok, 19 éves srác akinek még sajna nem volt komolyabb bnője eddig. Elsősorban lányoknak szól a kérdés. Szóval, egyetemen tanulok fél éve, kolis szobatársakkal szoktam elmenni bulizni, 4-en vagyunk fiúk. Kettőnknek nincs csaja, a másik kettőnek van. A lényeg, hogy Ádám, akinek van bnője, mint hamar rájöttünk egy nőcsábász (is lehetne, ha nem lenne hűséges). Minden csaj rámozdul egyszerűen. Én sokszor próbálkozok több kevesebb sikerrel. Hozzáteszem nem csak buliban, nehogy azt higgyétek csak egy éjszakás dolgot szeretnék. Nem tudok rájönni mi lehet Ádám titka, láttam már persze ilyen srácokat, de ők mind sportosak, vagy jól öltözöttek voltak, látszott rajtuk valami. De Ádámról ez nem mondható el, vasalatlan kitűrt ingben és lógó farmerben jön bulizni, nem mondanám jó testalkatúnak se, igazából egy számítógépőrült. Talán amit mondani szoktak mások -ezt fiú létemre annyira nem tudom megállapítani- az az hogy jó képű és viszonylag laza, jófej srác. Ezek után kénytelen-kelletlen is arra gondolok, amit az a sok hülye pasimagazin meg önbizalom-fejlesztő és csajozós maszlag leír, az ezer féle tanácsra, így meg úgy öltözz, nézz ki jól, hogyan viselkedj egy lány közelében. De mikor egy csinos barna odalép Ádámhoz, legszívesebben zsíros, pattanásos arccal, XX-es pólóban, lenyűtt tornacsukában mennék csajozni, úgy érzem mindegy. Lányok nem értelek titeket és szerintem nem is foglak soha. A kérdésem: mi tetszik nektek egy Ádám típusú srácban? Mellette már-már önbizalom hiányos lettem, habár én tényleg nem vagyok olyan jó képű gyerek, de a barátok szerint nagyon kedves, humoros vagyok nem gáz ahogy kinézek, szeretek a társaság középpontjában lenni. Kíváncsi vagyok néhány női válaszra, habár eldöntöttem ezentúl mit fogok tenni: nem fog érdekelni mások mit gondolnak rólam, akár egy lány is az, az fog érdekelni, hogy én mit gondolok magamról és kit akarok magam mellé. Nem fogok azon aggódni , hogy vajon ez most jó lépés volt-e a lány előtt, hanem teljes önbizalommal élvezni fogom az ismerkedést. Nem fog érdekelni Ádám, lehet hogy szeretik a csajok, de nem fogom irigyelni, én is tudok olyan lenni mint ő, bárkivel elbeszélgetek. Szerintetek az új módszer mennyire lesz hatásos?
2011. jan. 31. 23:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A szép lányok a jóképű és gazdag fiúkra buknak. A csúnyák is, de nekik elég csak az egyik. Valszeg a lányok jobban értenek hozzá, és az Ádám mégiscsak jól néz ki.
2011. febr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólóval nem értek egyet. Volt már nekem alkalmam nem is akár milyen lányt felszedni, igaz akkor tényleg nagyon jó kedvem volt, és az alkohol is segített ebben. Lényeg hogy ott szerintem tényleg volt kisugárzásom. Igaz aztán sikerült elszúrni.
2011. febr. 1. 10:54
 13/20 anonim ***** válasza:
A PÉNZRE BUKNAK B@ZDMEG!!!!!!
2011. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
hülye vagy B@ZDMEG!!!
2011. febr. 1. 14:28
 15/20 anonim válasza:

Amit leírtál, az mind szép és jó, de 90%- os bizonyossággal mondhatom, hogy nem fog menni. Nem azért, mert veled lenne bármi gond, hanem azért, mert Te nem ilyen ember vagy. Amit leírtál, amilyen lenni az akarsz, az maga Ádám. Ne Ádám akarj lenni!

Az lehet, hogy a csajok buknak a titokzatos, laza és elérhetetlen srácokra, de azt elárulhatom, hogy hosszútávú kapcsolatnak nem ez a receptje. (épp azért, mert az ilyen srácokat rengeteg lány környékezi meg, és vagy a srác enged a kísértésnek, vagy a barátnője féltékenykedik folyton a sok másik csaj miatt, aki a párja után rohangál...)

Lényeg a lényeg, ha ilyen maradsz, amilyen vagy, és ezt el is fogadod (!), mások is látni fogják, hogy jól érzed magad a bőrödben.

Előbb-utóbb megtalálod a párodat, és az az egyetlen lány ezerszer többet ér majd, mintha, másik 100 lány jött volna oda hozzád egy partyn flörtölni. Csak légy türelmes! ;)


(NG)

2011. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszi a legutolsó hozzászóló hosszú és mindent kimerítő válaszát, DE nem tudok teljesen egyetérteni veled. Nem akarok Ádám lenni, a saját utamat akarom járni. Nyílt akarok lenni, ismerkedni a lányokkal, szórakoztatni őket. Talán Ádámnak is ez a titka, lehet. De nem akarok ő lenni, én Dani akarok maradni, aki alapból egy szórakoztató srác, csak ezt nem mindig képes megmutatni. Ezen szeretnék kicsit változtatni. Egyébként meg én nem hiszek abban, hogy majd egyszer rám talál a szerelem. 19 évesen még mindig itt állok egyedül, komolyabb eddigi lány nélkül. Ha nem teszek a szerelemért az nem fog vszínűleg csak úgy rám találni.
2011. febr. 1. 15:10
 17/20 anonim válasza:

Kedves Dani!

Nem is azt mondom, hogy csak ülj és várd a lányt, aki majd szerelmet vall Neked és boldogan éltek, míg meg nem haltok.

Sajnos ez tényleg nem ilyen egyszerű.

A lényeg szerintem abban rejlik, hogy nem szabad kimondottan a szerelmet hajhászni. Ígyis- úgyis találkozol emberekkel, akár véletlenszerűen, akár megbeszélt találkákon stb...

Lehet, hogy egyszer egy haverod által ismered meg a lányt, vagy épp egy buliban... Bármi megeshet.

De szerintem Te azért vagy előnyös helyzetben a többi szinglivel szemben, mert sokan úgy panaszkodnak, hogy nincs párjuk, hogy ki sem mozdulnak otthonról. Te pedig azért úgy látom, elég társasági ember vagy. És ez jó.

Nos, az, hogy azt írtam; nagyon úgy tűnik, hogy olyan akarsz lenni, mint a barátod, csak egy benyomás volt, ami számomra az általad írt szövegből jött le. De mivel nem ismerlek, természetesen nem tudhatom, hogy is van valójában.

A lényeg, hogy tudod, mit akarsz. És ha megvan a cél, már csak el kell érni! ;)


(NG)

2011. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

pedig deee....

lóvé, fux, BMW

ha ez a 3 megvan, tökmindegy hogy nézel ki, fullos csajod van.

2011. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Szia

A következőket gondolom a témáról:

Ha csajozós típus vagy, és csajokat gyorsan akarod felszedni, akkor valóban a legjobb megoldás, ha egy discoban villantasz egy sluszkót. (lehetőleg BMW vagy audi legyen, lehet az egy 20 éves e36 is, lényeg hogy száguldozz vele, mert azok a csajok akik az ilyen autókra buknak, nekik alap hogy megmutasd mit tud a gép. )

De ezek előtt még a discoban meg kell hívnod mindenre. Ezek a lányok nem a szerényebb italválasztékot fogják választani. Miután ez megvolt, és ESETLEG mondom ESETLEG volt is valami, ugye amiért ezt az egészet csináltad, rájössz hogy aznap legalább 10-20 ezer elment erre az egészre. Egyszóval az ilyen típusú csajozásra nagyon sok pénzre lesz szükséged.:D

Viszont ha alapból nem vagy csajozós, és a srácok normális táborába tartozol, akkor fenti dolgokban már az elején elakadsz. Ha normális srác vagy, és sok pénzt szánsz az estére van jó autód, mutogatod a kulcsot, akkor sem fogsz eljutni arra szintre, mert a kisugárzásod nem tudod megváltoztatni. Az ilyen nők a rosszfiúkat szeretik.

Ilyenkor jön az az eset amikor a csaj elhiteti veled hogy akar valamit, csak hogy vidd ide oda, hívd meg mindenre, és a végére megmondja neked, amit a legkevésbé sem akartál hallani:D

Ha valódi barátnőt szeretnél magad mellé, akire mindíg lehet számítani, és társad is lesz az életben, őt nem a discoban fogod megtalálni:D

Az ilyen lányok általában láthatatlanok:D, elmennek A ból B és hazamennek, tanulnak a főiskolán. Rájuk nem kell költened szinte semmit sem, és nem is várják el. És náluk bizony nem számít, hogy félénk vagy vagy férfiasan határozott. Ha bejössz neki, akkor utána mind egy hogy mit csinálsz, rád lesz kattanva, azért amilyen vagy. Ha ilyen lányt találsz, az a tuti választás!

Ezeknél a csajoknál tuti sikered lenne

.

Úgy nagy általában elmondható szerintem, hogy a korosztály is számít. 18-22 éves lányok többnyire szórakoznak a faszikkal, ők azok, akik a menő gyerekeket szeretik, azokat akik tudják szédíteni őket. Menő náluk a következőt jelenti: -napszemüveg éjjel a buszon, - hófehér retkes tornacipő, - szakadt farmer, pulóver:D

23-25 között már el lehet mondani, hogy szeretik a férfias megjelenést, szeretik az udvariasságot, és szeretik a határozottságot. Az a típusú srác, aki férfias és határozott, az nem hagy hülyét csinálni magából, nem hagyja hogy a csajok szórakozzanak vele. Ezért van az, hogy addig a pontig elvárják a lányok, hogy határozott légy, ameddig odamész hozzájuk a diszkóba:D Csakhogy arról egy csaj sem beszél, hogy utána mi történik:D ha nagyon határozott vagy akkor nyomulósnak vesznek és lepattintanak, ha visszafogottab vagy, akkor nem kelted fel az érdeklődését. Lényegében a női logika kiismerhetetlen, nők többsége szórakozik éli a kis életét, szédíti a pasikat, helyezkedik, él máról a holnapra, nem tudja hogy mit akar. Folyton panaszkodnak, hogy nem találnak normális srácot, mert ugyebár aki rendesen megbecsülné, azokat le sem szarják.:D

Ha megtalálod abból a 10 % ból azt aki nem ilyen, akkor nyert ügyed van. Lényeg, hogy jó helyen legyél jó időben, add önmagad, légy határozott, tudd, hogy kihez kell odamenni. Ha ez megvan ez is csak negyed siker:D Duma közben meg rögtön meglátod, hogy mit akar a csaj.

2011. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 takata98 válasza:
Ha minél szemetebb vagy velük.
2015. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!