Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire buknak a szép lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire buknak a szép lányok?

Figyelt kérdés
Sziasztok Dani vagyok, 19 éves srác akinek még sajna nem volt komolyabb bnője eddig. Elsősorban lányoknak szól a kérdés. Szóval, egyetemen tanulok fél éve, kolis szobatársakkal szoktam elmenni bulizni, 4-en vagyunk fiúk. Kettőnknek nincs csaja, a másik kettőnek van. A lényeg, hogy Ádám, akinek van bnője, mint hamar rájöttünk egy nőcsábász (is lehetne, ha nem lenne hűséges). Minden csaj rámozdul egyszerűen. Én sokszor próbálkozok több kevesebb sikerrel. Hozzáteszem nem csak buliban, nehogy azt higgyétek csak egy éjszakás dolgot szeretnék. Nem tudok rájönni mi lehet Ádám titka, láttam már persze ilyen srácokat, de ők mind sportosak, vagy jól öltözöttek voltak, látszott rajtuk valami. De Ádámról ez nem mondható el, vasalatlan kitűrt ingben és lógó farmerben jön bulizni, nem mondanám jó testalkatúnak se, igazából egy számítógépőrült. Talán amit mondani szoktak mások -ezt fiú létemre annyira nem tudom megállapítani- az az hogy jó képű és viszonylag laza, jófej srác. Ezek után kénytelen-kelletlen is arra gondolok, amit az a sok hülye pasimagazin meg önbizalom-fejlesztő és csajozós maszlag leír, az ezer féle tanácsra, így meg úgy öltözz, nézz ki jól, hogyan viselkedj egy lány közelében. De mikor egy csinos barna odalép Ádámhoz, legszívesebben zsíros, pattanásos arccal, XX-es pólóban, lenyűtt tornacsukában mennék csajozni, úgy érzem mindegy. Lányok nem értelek titeket és szerintem nem is foglak soha. A kérdésem: mi tetszik nektek egy Ádám típusú srácban? Mellette már-már önbizalom hiányos lettem, habár én tényleg nem vagyok olyan jó képű gyerek, de a barátok szerint nagyon kedves, humoros vagyok nem gáz ahogy kinézek, szeretek a társaság középpontjában lenni. Kíváncsi vagyok néhány női válaszra, habár eldöntöttem ezentúl mit fogok tenni: nem fog érdekelni mások mit gondolnak rólam, akár egy lány is az, az fog érdekelni, hogy én mit gondolok magamról és kit akarok magam mellé. Nem fogok azon aggódni , hogy vajon ez most jó lépés volt-e a lány előtt, hanem teljes önbizalommal élvezni fogom az ismerkedést. Nem fog érdekelni Ádám, lehet hogy szeretik a csajok, de nem fogom irigyelni, én is tudok olyan lenni mint ő, bárkivel elbeszélgetek. Szerintetek az új módszer mennyire lesz hatásos?
2011. jan. 31. 23:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

Szia Dani!

Pasizni nem akarsz-e?

magányos 24 f

2011. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés volt valahol ,szal ajánlom figyelembe venni
2011. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Szerintem hatásos lesz:)

Liz

2011. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szia Dani, szerintem jól hangzik..

Ha látja a csajszi hogy nem érdekel téged ö mit gondol rólad, (persze ez lehet rossz is, egy bizonyos pontnál gondolom rossz ha nem mutatod hogy igenis érdekel hogy tetszel e neki). Szóval, ha önmagad vagy, mindenkivel, nem csak vele beszélsz, én se vagyok tapasztalt a lányok körében, nem szoktam bulizni, de akkor mikor majdnem össze jöttem egy csajjal, az akkor volt, mikor nem is vele beszéltem, hanem mindenkivel körülöttem, vicelödtem hülyéskedtem, persze néha oda néztem hozzá, de utána rajtam volt majdnem elkezdtem spárolni is vele, csak buta mint voltam nem csináltam.

2011. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

a legelső kommentelőre nem mondok semmit, elég lesújtó véleményem van a homárokról


a többieknek köszi a válaszokat, önbizalomnövelő

válaszoljatok még minél többen :)

2011. jan. 31. 23:50
 6/20 anonim ***** válasza:
A sugárzó önbizalom a laza, jó duma szerintem a legtöbb esetben beválik.
2011. febr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalom tényleg nagyon fontos dolog, szerintem jó, ha elkezdesz így gondolkozni. Semmiképp sem jó, ha beszélgetés közbe azon izgulsz, mit gondolhat rólad a lány, vagy mit szabadna előtte mondanod. Legyél magabiztos, mert a kisugárzás számít elsősorban. Legalábbis én azt veszem észre magamon. Szerintem minden lánynak van egy kifejezett ideálja, és az attól eléggé eltérő kinézetű férfiakat maximum akkor vesszük észre, ha van valami különös, megfogó a kisugárzásukban, és ennek lényeges része az önbizalom, magabiztosság. 22/L
2011. febr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A legutolsó hozászólásra válaszolva, elgondolkozva ezen tökéletesen igazad lehet. Amennyire a lányokat ismerem, tényleg legtöbbnek van egy ideálja pasiból. Viszont ha egy ilyen ideális pasi mellé odaáll egy sugárzó Dani, akkor jobban lekötöm a lányt, akkor rám fog figyelni, érdekesebbnek fog engem találni. Így lehet kompenzálni. :D
2011. febr. 1. 00:55
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

jól teszed, ezt így kell. a normális csajok nem a márkás trendy bu_zis cuccokra buknak, hanem az egyéniségre. azokat, akiknek meg a márka meg a "helyesség" számít csak, előbb-utóbb megtanulod őket is a saját akaratod szerint rángatni, hidd el, őket a legkönnyebb ;) persze ezek a tipikus egyéjszakás csajok.

de ha barátnőt akarsz, mindenképp add önmagad, még ha kicsit bénázós is vagy, lényeg

hogy határozott légy.


meg kell nekik mondani mit akarnak :D


25/F

2011. febr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Most minden ismerősöm, aki látja ezt, azt fogja hinni, hogy én írtam ki a kérdést :D

Én is pont ilyen vagyok.

2011. febr. 1. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!