Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoknak szól ez a kérdés (?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak szól ez a kérdés (? ) A többi lennt .

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom ,hogy kamaszkorban vagyok ,és a gond az ,hogy elég sok lett a pattanásom a homlokamon.

Azt szeretném kérdeni ,hogy minden szép csajnak az a lényeg ,hogy a pasi gomb (pattanás) nélküli legyen ,vagy van akinek ez nem számít ?

Mivel elég sok pattanás található a homlokamon ,ezért nem is ngyon próbálkoztam a csaj szerzéssel ,és nemis mertem ,ezek miatt a kis sz.rságok miatt .

Melegek kíméljenek:azaz a fiuk ...


2011. jan. 31. 22:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

El tudom mondani, de mindenkinek más bőrtípusa van. Szóval nem biztos, hogy neked is az jó ami nekem.

Egyébként én a La Roche-Posay Effaclar nevezetű habzó mélytisztító géljét használom, ezenkívül az Anaconda nevezetű márka Bőrradírját és egy Zineryt nevezetű külsőleges oldatot, ami igazából egy oldat ami arra való, hogy az arcodat fertőtlenítse.

2011. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Huh ,hát azért nem vagyok annyira oda hogy ennyit felkenjek magamra ,de előbb utóbb elmegyek bőrgyógyászhoz .

Kösz a tippet ,amugy irnál 1privit ?

lehet hogy rossz itt a mail rendszer ,mert ami válaszokat vártam 1et sem kaptam ,és nemis küldött el .

2011. jan. 31. 23:25
 13/16 anonim ***** válasza:
nemkell feltétlen csajoznod........baratkozz lányokkal-legalabb ugy kesőbb könnyebb lesz csajozni :))-jotanács
2011. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Sajnos, vagy nem sajnos de a külső elég fontos lányoknál és fiúknál is. De ez nem jelenti azt, hogy így nem közeledhetsz a lányok felé!

A pattanásosság egy múló dolog, úgyhogy te is így állj hozzá.

Ha látják rajtad, hogy magabiztos vagy, nem a pattanásaid lesznek, ami alapján megítélnek, hanem a személyiséged.

Mellesleg a bőrgyógyászt tényleg ajánlatos lenne meglátogatni, ugyanis lehet, hogy nem egyszerű kamaszkori pattanásosodásról van szó.


(NG)

2011. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

A helyzet úgy áll, ha jól értelmezem, hogy te pattanásos vagy, de te olyanokkal nem járnál, akik pattanásosak.

Már ne is haragudj, de nem érzel benne egy kis igazságtalanságot? Egyébként a pattanásoknak lelki okai vannak: elutasítod a szexualitást és félsz a visszautasítástól. Tehát ez egy ördögi kör, ha félsz a kikosarazástól, akkor gyakran nőhetnek pattanásaid, amik miatt még jobban félsz majd. Más részről is meg lehet közelíteni: az esestben, ha túl sok méreganyag jut a szervezetedbe, így méregtelenítessz. Igyál sok vizet egy héten át (pl.:napi 2l-t) és nézd meg mi történik!

Amúgy roppant nagy bunkóságnak tartom, hogy te elvársz másoktól olyat, amit te magad sem tudsz megváltoztatni.No, és persze a"pattanásosak" nem egy külön emberfaj!

2011. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti ,nem mérgezem magam ,csokikkal is csak moderáltan ,aztán üdítőkről ne is beszéljünk ,1 hónapban max 1-2x iszom kólát ,ennyi .

Amugy a vizes taktikát kipróbálom.

2011. febr. 2. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!