Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoknak szól ez a kérdés (?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak szól ez a kérdés (? ) A többi lennt .

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom ,hogy kamaszkorban vagyok ,és a gond az ,hogy elég sok lett a pattanásom a homlokamon.

Azt szeretném kérdeni ,hogy minden szép csajnak az a lényeg ,hogy a pasi gomb (pattanás) nélküli legyen ,vagy van akinek ez nem számít ?

Mivel elég sok pattanás található a homlokamon ,ezért nem is ngyon próbálkoztam a csaj szerzéssel ,és nemis mertem ,ezek miatt a kis sz.rságok miatt .

Melegek kíméljenek:azaz a fiuk ...


2011. jan. 31. 22:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Láttál már olyan pasit, aki pattanásos és van barátnője? Gondolom igen. Akkor meg?
2011. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Mentifantezsvér ***** válasza:
Hát aki nem a külsőre hajt azt nem zavarja, de van aki pont az alapján dönti el h ki esélyes ki nem. embertől függ.
2011. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Mentifantezsvér ***** válasza:
100%
de manapság sok kenceficét lehet kapni pattanásra ;) 16/L
2011. jan. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Tudom értem ,láttam ..

De én jobb izléssel rendelkezem ,de ha ezek a kis idegesitők ottvannak megnehezítik a dolgom csajszerzésben ,vagy nem ?

2011. jan. 31. 23:03
 5/16 anonim ***** válasza:
Ritka mint a fehér holló, akinek ez nem számít sajnos..:/ a külső megfog, a belső megtart...de tudok egy jó tippet :) Karikázz fel egy almát, és tedd bele forrásban lévő vízbe, majd pár perc múlva vedd ki, hagyd hűlni egy kicsit, és 4-5 percig tedd a problémás területre. Ez leszárítja a pattanásokat :)
2011. jan. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen ,kencefice kencefice ,de elhiszitek hogy egyikse hatásos ?

Olvastam a sör élesztő hatásos még ,tisztit ,de ha azse segit ,mert nem ,proaltam én ,akkor buktam az egész mindenséget ,ha nem lennének ,nem lennék gyáva ahhoz ,hoy leszolitsak pár csajt .

2011. jan. 31. 23:05
 7/16 A kérdező kommentje:
23:03 majd kipróbálom kössz a tanácsot ,amugy belsőm az van ,de nem engedem soha kibontakozni ezek miatt ,és egy buta emberke se vagyok ,ami azért számit ,gondolom 1 tök buta embert nem akar senki ,aki még a nevét sem tudja leirni :P
2011. jan. 31. 23:07
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem is problémáim voltak a pattanásokkal, de aztán elmentem bőrgyógyászhoz és ő pontosan meg tudta mondani, hogy mit tegyek rá. Azóta alig van pattanásom.

Nekem is ezt ajánlom, ugyanis sajnos én is nézem, hogy vannak-e pattanásai egy fiúnak. Egy-kettőtől még el lehet de ha az egész arca tele van egy srácnak vele az nem túl vonzó.

14/L

2011. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Bocs kimaradt a tekinteni szóval:

Egy-kettőtől még el lehet tekinteni.

14/L

2011. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Megtudnád kérlek nevezni azt a szert amit felirt ?

Am : amint fetebb emlitettem izlésem van ,tehát pattanásost én sem kívánok ,dehát ha nekem is van ,ülhetek a ****popomon

2011. jan. 31. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!